Wpis z mikrobloga

@Luko: kupiłem Xboxa one x rok temu, jakoś w marcu dokupiłem ps4. Przez ten czas gram tylko na ps4, bo ogrywam ciągle exy które mnie ominęły przez ostatnie 3 lata. Ogólnie plan mam taki, że jeśli jest gra która nie jest exem to będę ogrywał na Xboxie bo na nim mi się gra lepiej, ale nie można podważyć, że na konsolę Sony są fantastyczne gry w które pograsz tylko tam. Nie
@Luko: X1 bo tańsze gry na olx do tego promocje i gamę pass. Miałem ps4 od premiery i po niedawnej przesiadce na X1 X żałuję, że tak późno się zdecydowałem na zmiane. Te exclusivy ps4 to warte uwagi tylko uncharted wg. mnie.
@Luko: Oczywiście, że xbox. Niższa cena konsoli, cisza i kultura pracy vs. startujący odrzutowiec (zwłaszcza Pro), Forza Horizon i Motorsport vs. crapy w stylu driveclub czy niegrywalne Gran Turismo Sport, Game Pass vs. ???? Większa moc w przypadku starcia Xbox One X vs PayStation Pro. W sumie to śmiało można powiedzieć, że One X robi z prawiePRO miazgę, więcej na screenie poniżej. Kompatybilność wsteczna, zdecydowanie częstsze promocje na gry, gdzie na
Pobierz
źródło: comment_bSbU4LF1UbHs9TS8edbIaCoEnVpj3WgB.jpg