Wpis z mikrobloga

#pokemongo
Dobry, newhere, da się jakoś sprawić by na pokestopach respiły się inne poki niż słabe fire typu torchic i średnie grassy? mieszkaniec wsi here, więc w miarę blisko siebie mam 4 pokestopy i 1 gyma, a trochę nudzi mi się już łapanie roselii, pinsirow i torchicow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 14
@NaniQuashe: no to dalej narzekaj że ci się scierwo respi. Masz problem to jedź sobie do dużego miasta. Tam pokemon go to zupełnie inny wymiar niż w #!$%@?ówku dolnym No w miastach jest ez, pokestopy co 50 metrów i nie ekspisz się jak chcesz, trochę średnia by była dla mnie taka gierka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z resztą nie narzekam, tylko po prostu pytam się czy jest
@NaniQuashe XDDDDDDDDDDDDDDDDD. O #!$%@? typie wait wait....
Po pierwsze to sam napisałes ,,zmusza"
Widzisz #!$%@? zmusza a ja może nie chce łazić w deszcz czy śnieg i patrzeć się jak szpak w #!$%@?ę w jakieś stworki no bez przesady.
No ale jeżeli myśli się racjonalnie i chce się obejść system dla własnej wygody to jest się ,,grubasem z piwnicy"
Łap dalej te torchiki czy tam pidgey
Możesz śmiało podejść do lustra i
@NaniQuashe: Niestety, im mniejsza ilość pokestopów, tym mniej różnorodnych poksów jesteś w stanie złapać - respy nadal są częściowo powiązane z biomami. Da się kupić te nowe lury, ale to żadne rozwiązanie problemu. Na obecną chwilę to raczej musisz jeździć grać do najbliższego miasta. Może niedługo będzie można dodawać pokestopy w grze, jednak na wsi i tak zawsze będzie trudniej grać w tę grę, po prostu taki jej charakter.
@kalamitka:
@NaniQuashe: Tylko te nowe lury. Z czasem jednak spawn pointy się zmieniają w zależności od aktywności graczy. Na początku gry na swoim osiedlu miałem kilka spawn pointów, dzisiaj mam 5 pod sobą, więc jest progress. Niestety to wymaga czasu.