Wpis z mikrobloga

Przeważnie mam dobrego czują..
Obym się ogólnie mylił ale tutaj nastąpi katastrofa rodzinna i komuś stanie się krzywda..
Wyobraźcie sobie ze pewnego razu któryś z was sobie kręci śmigłem na kamerce i jeb ciul dup nagle wasze matki ojcowie kuzynki kuzynki ciotki wujkowie i dziadkowie dostają filmiki i foty jak tarmosicie Freda a teraz wyobraźcie sobie co oni mogą pomyślec o tej dziewczynie jak bankowo już całą rodziną wie o tym i już piszą i dzwonią do siebie łaska już nigdy w życiu może nie spojrzeć w oczy rodzinie i być może usłyszymy o tym że popełniła samobójstwo bo rodzina jej mi wygląda na taką co trzymała rękę nad nią i jakby spełniała marzenia ojca i wypełniła go dumą teraz... Teraz wypełniają ją i to nie tym czym chciałby jej stary. Elo
#rafatus #patostreamy
kuba-gie - Przeważnie mam dobrego czują.. 
Obym się ogólnie mylił ale tutaj nastąpi ...

źródło: comment_N6pOqevdCv5LDRLJA7qkdyezyVwyV7RE.jpg

Pobierz
  • 12
No wiadomo ale wiesz w każdej rodzinie znajdzie się jakiś #!$%@? ale w mojej sytuacji się postawiłem że mam dwie siostry i kiedy moi rodzice by otrzymali tego typu materiały.. To o #!$%@?.. Osobiście sam nie wiem czy umiał bym spojrzeć później np mojej siostrze w oczy jakby tak #!$%@? a tym bardziej #!$%@? z rafatusem gdzie pewnego dnia zapewne oglądali co dopiero tvn i tamten reportaż o nim hahaha
@Krol_Pontaru: Nikt nie twierdzi, że są niewinni. Chodzi o to, że analczyk jest spalony w internecie bo bardzo ciężko zapracował na to żeby jakaś część ludzi go serdecznie znienawidziła (bicie swojej partnerki, niepójście na pogrzeb ojca z którym pił wieczór wcześniej, dewastacja mieszkań, bracia chcący się wieszać itp). Cokolwiek by nie zrobił zawsze będzie miał łatkę "patocwelomenela" i za każdym razem jak wysunie łeb ze swoim mitomaństwem znajdą się ludzie, którzy
Ciekawi mnie przyszłość tego całego rafatusa widzieliście to nagranie jaki on był poschizowany tym telefonem jak tam koleś mu powiedział że zaraz go znajdą już zaraz i ona wyłączyła audio na kamerce i ona tam załamany i skończyli akcje haah od tej Agnes zapewne go ludzie gonią bo już na nim nie zarabiają w Niemczech aaaaribaaa