Wpis z mikrobloga

Ma ktoś jakies nie wymagające super komputera MMO? ogarnięte gildie przez te albo discorda rajdy itp
#gry #mmorpg
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@lowcabaitow nigdy nawet nie grałem, także ciężko mi ocenic z płaceniem nie mail bym problemu tylko nie wiem czy na lapku mi pójdzie za 2 tyg dopiero będę kupował lepszy sprzęt
  • Odpowiedz
@Berardus ja gram na 4 letnim lapku w którym wymieniłem tylko dysk z HDD na ssd. Ustawienia grafiki mam raczej 4/10 a w rajdach czy pvp gdzie jest jakieś ~50 osób na 1/10 żeby grać. Do 20 lvla możesz sobie pograć za darmo, ale to nie pozwoli poznać gry w pełni. Daj znać jeśli się zdecydujesz
  • Odpowiedz
@Berardus azjol-nerub. Ale mogę zrobić postać na jakimś nowym, wiem że burning legion jest serwerem gdzie jest najwięcej Polaków, a to zawsze ułatwia wkrecenie się w community. Wypróbuj sobie pierw te opcje za free!

No i sam abonament daje dostęp do legionu. I żeby mieć najnowsza wersje gry musiałby kupić dodatek battle for azeroth, także jest to trochę wydatku na początek.
  • Odpowiedz
  • 0
@lowcabaitow a jak pobrać ta darmowa? Bo założyłem konto dałem pobieranie i ściągnąłem po prostu wowa, od startu jest darmowy czy trzeba na jakąś specjalną stronę wejść żeby ściągnąć tego darmowego?
  • Odpowiedz
@Berardus od razu będzie darmowy do 20 poziomu. Jak wbijesz 20 to po prostu przestajesz dostawać exp dopóki nie wykupisz abonamentu. I ogółem są okrojone opcje typu auction house gdzie można itemki kupić od graczy. Jak wbijesz 14 lvl do naciśnij klawisz "h" albo "i" i tam będą opcje żeby się zapisać na pvp albo na dungeony dla low leveli
  • Odpowiedz