Wpis z mikrobloga

Pamparapampampam...
pzyszły darmowe próbki z notino i z racji, że wyboru tam jest tyle, jak kot napłakał, to wziąłem sobie:
Versace - Pour Homme Oud Noir
Trussardi - Riflesso
Issey Miyake - Nuit d'Issey Bleu Astral
Diesel - Bad Intense
Hugo Boss - Bottled Oud

Z tych wszystkich najlepiej wypada Versace, gdzie czuć bardzo fajnie Oud, ale nie w taki arabski sposób, gdzie aż wali on po nozdrzach, tylko sam ten oud jest wmiksowany w kompozycję bardzo zgrabnie i w fajny sposób - polecam chociażby poznać.

Trussardi znałem już wcześniej, ale z braku innych ciekawych opcji postanowiłem sobie go odświeżyć i jak na zamiennik dla La Nuit jest to fajna opcja.
Bardziej mi on pachnie pod Zara - Day Y, ale niedługo zrobię taki "lanuitowy" test i napiszę coś więcej.
Fajna alternatywa dla Yves Saint Laurent.

Issey jest świeży, drzewny i przede wszystkim morski.
Fani tej marki nie zawiodą się, zapach trzyma generalnie dobry poziom jak to przystało na Miyake.

Diesel... diesel...jest słodko i to bardzo słodko, w taki syropowy sposób.
Powiem szczerze, że gdybym lubił mocno takie zapachy, to bym się mocno zastanowił nad jego kupnem.
Jeśli jeszcze z biegiem czasu wychodzi tam tytoń, to w teście globalnym mogłoby być fajne zaskoczenie.
Byłem negatywnie nastawiony do niego, a tu pozytywne zaskoczenie.

Hugo Boss.
Tyle mam do napisania na jego temat ))[]

#perfumy #scentlife
Pobierz dradziak - Pamparapampampam...
pzyszły darmowe próbki z notino i z racji, że wyboru t...
źródło: comment_gWiUsr184egYpWfAFMRQnMB8AWy3NLcx.jpg
  • 12
@dradziak: jakiś taki mało popularny ze wszystkich obecnych mainstreamowych Wersaczy. Widziałem, że stoi flakonik w iPerfumy w krakowskiej Bonarce, na pewno go sobie przypomnę, chociaż jestem ignorantem w stosunku do większość oudów gdyż pachną one dla mnie mniej więcej na jedno kopyto, tj. spalonym drewienkiem
@furcio: Ja prostu kiedyś przeglądałem męskie perfumy na tej stronce i po prawej stronie mi wyskoczyło okienko, że jeśli nie mogę się zdecydować, to mogę zamówić darmowe próbki.