Wpis z mikrobloga

#zareczyny #oswiadczyny #bizuteria #rozowepaski #pierscionek #zwiazki #ankieta
Mirki i Mirabelki! Potrzebuję pomocy w wyborze pierścionka zaręczynowego. Ankietę tworzę z drugiego konta, gdyż mógłbym został łatwo zdemaskowany ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chętnie wysłucham wszystkich opinii za i przeciw. Dzięki!
przyszlymaz - #zareczyny #oswiadczyny #bizuteria #rozowepaski #pierscionek #zwiazki #...

źródło: comment_cTvYZAcJZ8VL3MwLiW2NYUm0ylZTtsH4.jpg

Pobierz

Który pierścionek wybrać?

  • Po lewej (białe złoto) 66.0% (64)
  • Po prawej (różowe złoto) 34.0% (33)

Oddanych głosów: 97

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przyszlymaz: jak widzisz, gusta są różne, mnie się np. podoba, bo klasyczny mikroskopijny pierścionek zaręczynowy to dla mnie nuda. Fajnie ze chcesz się wyróżnić, ale jeśli nie masz pojęcia, czy ona tez, to poszukaj jednak czegoś bardziej uniwersalnego. W najgorszym wypadku pójdziecie go wymienić, oświadczyn przez to nie odrzuci.
  • Odpowiedz
@przyszlymaz: jeśli nie wiesz co ona lubi to idz w klasyke. Pamietaj że moda mija a pierścionek zaręczynowy daje sie na całe życie. Szkoda żeby go ciagle zdejmowała bo jej nie pasuje albo bedzie sie w nim źle czuła. Zakładam tez ze jesteście dość młodzi a np 10 lat klasyka sprawdzi sie rownie dobrze co teraz. Z tej 2 to lepszy wg mnie ten po lewej.
  • Odpowiedz
@ICantHealU @Anaxa Dzięki za uwagę. Po krótkiej konwersacji z jedną z Mirabelek postanowiłem pójść w coś nieco prostszego, ale w podobnym klimacie. No cóż, po raz kolejny wykop mnie uratował przed podjęciem nieprzemyślanej decyzji (mimo że przeglądam te pierścionki od miesiąca). Tak się skupiłem na wyglądzie, że zapomniałem o praktyczności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przyszlymaz - @ICantHealU @Anaxa Dzięki za uwagę. Po krótkiej konwersacji z jedną z M...

źródło: comment_ZhOfOgAqCsWSxlSz8OmMQi8sSau4g1ab.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@przyszlymaz: super ze tak jest to dla Ciebie istotne, nie łapiesz byle czego a siedzisz i dumasz. Nie wiem kiedy planujesz oświadczyć się ale wolaj jeśli bedziesz chcial sie pochwalić gdy juz bedzie po. Pamietaj tez że jeśli sie kochacie to dla niej i tak sam czyn bedzie najważniejszy. Pierścionek to dodatek. Bardzo miły dodatek ale nadal tylko dodatek! Powodzenia.
  • Odpowiedz