Wpis z mikrobloga

@Novameh: opis na stronie o tym season passie był po angielsku, gdzie pozostałe opisy były w naszym języku i to mnie trochę zdziwiło/miałem obawy, że może się coś gryźć ale to i tak po temacie bo jeszcze nie ma dlc :D co mi Mireczek @JamesDarmody: dziękuję kolego :)
@Novameh: @acidd: Czym się różnią season passy od DLC? Jestem trochę zacofany w tych tematach. Zatrzymałem się na schyłku epoki dodatków do gier.

Czy season pass jest dostępny jedynie przez jakiś ograniczony okres, jak wskazuje na to jego nazwa? Czy zdarza się, że one w późniejszym okresie są rozdawane w promocji jakoś taniej. No i czy DLC to to samo, co kiedyś dodatek do gry?
@Wykopaliskasz: "season pass" aka "przepustka sezonowa" pozwala ci kupić wszystkie dodatki DLC, które będą wydawane w przyszłości.
Czyli np. nie długo będzie wydany jeden dodatek i jak on wyjdzie to będzie* można takowy kupić jako osobne DLC lub będzie już w pakiecie przepustki sezonowej. Czyli season pass to takie wykupienie dodatków z góry.

*nie wiem czy w przypadku anno tak to będzie działało, ale tak ta zasada funkcjonuje zazwyczaj