Wpis z mikrobloga

@lavinka: To po co mnie wołasz skoro nie pisałam żadnej z tych rzeczy? Owszem, szczepionki nie chronią przed zachorowaniem w 100%, nie działają całe życie i mogą nieść skutki uboczne. Ale w dalszym ciagu całościowy bilans wychodzi dla szczepionek na plus. A wymyślanie, ze powodują autyzm, raka i zawierają w sobie abortowane płody i ciul wie co jeszcze jest po prostu obrzydliwe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dobrzecisiewydaje: Całościowy bilans to skutek wielu czynników, a nie tylko szczepionek. Mamy obecnie epidemię odry wśród personelu medycznego. Dlaczego? Bo jest to personel tępy, który właśnie wierzy, że szczepionki działają całe życie i nie trzeba co kilka lat brać nowych, przypominających dawek. Po prostu ich oszukano.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlvarezCasarez: Było go o wiele więcej i dlatego do dziś w meldunkach epidemiologicznych jest osobno polio ze szczepionki i polio dzikie. Nie wierzysz, odpal meldunki epidemiologiczne EPILMED.
Było go o wiele więcej

@lavinka: Faktycznie, było więcej - 760 przypadków poszczepiennego polio, a nie 720 jak zapamiętałem https://www.who.int/features/qa/64/en/

odpal meldunki epidemiologiczne EPILMED

Odpaliłem, i nie widzę tego "o wiele więcej", może patrze na złe meldunki? Podrzuć proszę z jeden dwa link wskazujące na duże ilości zachorować na polio wywołane szczepieniami.

Wiem, że na

W przeciwieństwie do ww przez ciebie chorób, na pneumokoki zaczynamy powoli uodparniać się od ~6 miesiąca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlvarezCasarez: W USA była epidemia, a nie w Polsce. Jeśli dla ciebie 760 poszczepiennego polio to nic, to chyba nie wiesz o czym mówisz. Tym bardziej że w tamtych czasach testowano wiele szczepionek na wojsku, a tam nie znamy skali.
W USA była epidemia, a nie w Polsce

@lavinka: nie ma znaczenia gdzie wystąpiła epidemia, miałaś udowodnić, że było tego "o wiele więcej". Czy to przez meldunki epidemiologiczne EPILMED czy inne banki danych, więc czekam

Jeśli dla ciebie 760 poszczepiennego polio to nic

Nic takiego nie napisałem. Wrzucę jeszcze raz całą wypowiedź - "polio poszczepienne wystąpiło ~720 razy na 10 mld dawek, i w żadnym z przypadków nie doprowadziło do porażenia"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlvarezCasarez: Manipulujesz. W meldunkach EPILMED są osobne rubryki na polio dzikie i w wyniku zaszczepienia. Nie kłam, że nie ma, bo rubryki są. Dzisiaj w Polsce. Co jest dowodem, że wirus ze szczepionki wybrał wolność i jest równie lub bardziej groźny niż dziki.
Manipulujesz. W meldunkach EPILMED są osobne rubryki na polio dzikie i w wyniku zaszczepienia. Nie kłam, że nie ma, bo rubryki są.

Gdzie napisałem, że nie ma?? Wskaż ten fragment w moich wypowiedziach!!

Co jest dowodem, że wirus ze szczepionki wybrał wolność i jest równie lub bardziej groźny niż dziki

Jaki dowód? Istnienie rubryczki w raportach, w których widnieje "-" i "0"? xDDD Oho, ktoś tu chyba nie zna definicji dowodu.. ?