Wpis z mikrobloga

gram tylko na zagranicznych giełdach i masz w dupie US

@Natsu9: I co bułki za to kupujesz? Jeśli mieszkasz w Polsce i tu masz centrum życiowych interesów to gdzie byś nie grał to i tak jesteś zobligowany do rozliczenia się z podatku. Jak niby wytłumaczysz za co kupiłeś dom? Przecież normalne dochody można łatwo wyliczyć a co się odwlecze to nie uciecze ..
Nie jest wykonalne, gdyż możesz mieć nawet 1 milion podpisów, to jest niezobowiązujące

@fervi: To wiem ale siedzieć i nic nie robić to tego nie rozumiem

taaa dobrze że tylko za 5lat wstecz idzie się do pierdla

A tego nie zrozumiałem. Rozwiń proszę
@sheeple źle coś zacytowales, jeśli mnie pytasz o te 5lat to ci wytłumaczę że przez ten czas muszę trzymać dokumenty powyżej już zadziała niejako przedawnienie ;)

A co do kupowania domu to weź przestań trzeba by mieć duże szczęście i wcześnie wejść z dużą kasa w BTC. Teraz co najwyżej wczasy mogę kupować z zysku;)
Teraz co najwyżej wczasy mogę kupować z zysku;)

@Natsu9: Przyszłość rozwoju rynku kryptowalut dopiero przed nami. Krzywe rozwoju zaczną się spłaszczać dopiero wraz z wygaszaniem fiatów więc jeszcze nie jest późno
@sheeple późno nie ale zyski takie jak kiedyś już się nie powtórzą; 1$ = 1309 BTC czyli teraz inwestując 4 złote bym musiał za 10lat zarobić 30mln? (Nie mam kalkulatora pod ręką)
A to mało realne ;)
@Natsu9: Dzisiaj kupiony 1BTC będzie kiedyś z pewnością więcej wart niż dzisiaj sprzedane 1309BTC i to się stanie być może jeszcze za twojego życia. Te 21 mln BTC definiują w taki sposób jego wartość, że aż ciężko to objąć rozumem