Wpis z mikrobloga

@echme nie wydziwiaj, bierz tanioche z allegro/decathlonu jeśli to ma być tylko na wooda, w zupełności wystarczy i nie szkoda jak jakiś pijany ułom obrzyga czy się na niego przewróci. Zwykły deszcz wytrzyma, a na wypadek jakiejś mega ulewy i tak najlepiej jest wziąć grubą folię malarską. Rano tak czy siak będzie duszno jeśli będzie upał i będziecie spać na patelni czy innej łące, więc super ultra przewiewny materiał nic nie da.
@echme tylko bym sobie na Twoim miejscu przeliczyła wymiary, bo w takich namiotach często jest ciężko się zmieścić w tyle osób na ile są niby przewidziane (szczególnie jak jest jedna komora i bierzecie dmuchany materac)
@echme no nie znam na pamięć ile powinno być, żeby było wygodnie :p najlepiej się zastanowić ile jedna osoba potrzebuje żeby w miarę wygodnie leżeć i zobaczyć czy to co się ma na szerokość starczy. Ja preferuję mieć namiot zawsze przeznaczony na przynajmniej jedną więcej osobę, wtedy na pewno wygodnie jest

@Suheil-al-Hassan przedsionek piękna rzecz, wrzucasz tam wszystkie graty i śpisz jak król w komorze, jak możesz odradzać :D
@echme: Mam jakiś dwu czy trzyosobowy za około 130 zł z tesco, kupiony 10 lat temu. Przeżył ze 7 woodstocków, kilka wypadów nad jezioro, nawet go komuś pożyczałem i ciągle daje rade. Raz go tylko wyprałem, żeby odświeżyć i jedno oczko do śledzia doszywałem. Więc dzisiaj taki za 2 stówy na pewno będzie jeszcze lepszy.

Nie wiem dlaczego odradzają Ci przedsionek - dla mnie to spoko sprawa, chociażby na takim woodstocku,