Wpis z mikrobloga

@Pirat_Brodacz: Takie samo zdjęcie?? bo z opisu wynika , że nie takie samo? Masz zdjęcie w rozkroku z uwidocznionymi genitaliami, z kolegą stojącym nad twoja twarzą, które twoi rodzice sprzedali jakiemuś obcemu facetowi?? Bo jeśli tak niezła patola panuje u ciebie w domu... a Ty musisz sobie wreszcie uświadomić, że zostałeś za młodu skrzywdzony, a mamusia zamiast kwiatków na dzień matki, powinna była dostać kajdanki i wakacje w zakładzie karnym.
@a94e345cd1084e88ab6e20h41571718a: Mam zdjęcie w rozkroku i założonymi rękoma na biodra jak Teksas Rendżer i mam #!$%@? xD Nie wiem nic o sprzedawaniu zdjęcia które wstawiłeś, skąd takie info? A może to kwestia tego, że teraz się spuszczacie nad dziećmi tak bardzo, że 98% z nich wyrasta na łamagi życiowe bez charakteru i nawet widząc głupie zdjęcie od razu wam wali w dekiel, że "olaboga na pewno to dziecko krzywdzo", skąd wiesz,
@Pirat_Brodacz:

Nie wiem nic o sprzedawaniu zdjęcia które wstawiłeś, skąd takie info

Elton John wydał w tamtym czasie oświadczenie, w którym stwierdził, że zdjęcie kupił

98% z nich wyrasta na łamagi życiowe bez charakteru i nawet widząc głupie zdjęcie od razu wam wali w dekiel

No tak, handlowanie wizerunkiem nagiego ciała dziecka, żeby mogli je oglądać obcy faceci, kształtuje charakter

skąd wiesz, że dzieci na tym zdjęciu były krzywdzone

W normalnym
jeśli w oparciu o jedno zdjęcie jesteś w stanie ocenić sytuację rodzinną u kogoś w domu to ja nie wiem co powiedzieć.


@Sl_w_k_1: przecież na podstawie 1 zdjęcia ocenia się tutaj Kościół Katolicki, LGBT, lewicę i prawicę i co tam jeszcze chcesz. Dajesz obrazek cherrypick + opis i gotowe.
Bo to są geje. A nie pedały. przychodzi syn do ojca i mówi:
-Tato, jestem gejem.
-Tak? A masz garnitur od Armaniego?
- Nie mam...
-Jeździsz Lamborghinii?
-No nie.
- A buty od Gucciego?
- Też nie mam...
- No, to z Ciebie żaden gej, ty zwykły pedał jesteś!
@a94e345cd1084e88ab6e20h41571718a: Dlaczego obrzydliwe kłamiesz? Nie został zatrzymany na lotniku z tym zdjęciem. Jeśli twoje źródło to obrazek to współczuję.

„Nie znaleźli tego 'u niego'. Elton John jest jednym z największych kolekcjonerów fotografii na świecie, ma ich tysiące, kupuje je seriami (np. po kilkaset sztuk) - jak w tym wypadku, zdjęcie było częścią około 150 serii zdjęć. Co jakiś czas dzieli się zdjęciami z muzeami (wystawy itp.).
Wśród jednej z takich kolekcji
@whiteglove: choćby nie wiem jak zajebiste ciuchy nosili i jak zajebiste zabawki od dwóch tatów dostawali nic nie jest w stanie zastąpić matczynej miłości i kontaktu dziecka z obojgiem rodziców, nawet przybranych. To, że będą mieć później problemy w dorosłym życiu w relacjach kobieta-mezczyzna czy później, gdy by mieli stworzyć własną rodzinę powie ci każdy psycholog rodzinny. Dzieci z rozbitych domów, wychowywane bez ojca albo matki tworzą później własną dysfunkcyjna rodzinę