Wpis z mikrobloga

  • 321
Nawet sobie nie zdajecie sprawy, jak ludzie mają niski poziom wiedzy. Pomijając fakt, że 70% ludzi w Liceum nie byłoby w stanie pokazać RPA na mapie świata.

To wiele osób z jakimi rozmawiałem nie słyszało wcześniej o Escobarze (gdyby nie serial Narcos).

Zero wiedzy na temat czarnobyla- gdyby nie serial.

Zero wiedzy na temat Queen - gdyby nie film w kinie.

Boże, dlaczego ludzie nic nie wiedzą? Co oni robią?
  • 181
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krolwsi: Problem w tym że wiele ludzi mając zdecydowanie niższy poziom wiedzy jakimś trafem potrafią zarobić zdecydowanie więcej pieniędzy i nie przejmować się życiem codziennym. I teraz co jest więcej warte?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@phiren jasne, że tak. Ale spotkałem się z osobami, które na hasło Czarnobyl myśleli, że to gdzieś w Afryce.. ludzie po studiach :/
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MaoPL o VPN wiedziałem, że używa się go np jak chcesz wejść na jakąś stronę, żeby dostawca nie widział co oglądasz. Dobrze?

Nie oszukiwałem :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Klepajro Nie każdy musi to wiedzieć. Ale np wiesz cokolwiek z zycia, które nas otacza. Masz tematy do rozmów nie wiem, Historia? Muzyka? Kino? Polityka? Sport?
  • Odpowiedz
@krolwsi: zakładam że ludzie są trochę mądrzejsi i posty tego typu to tylko zarzutka, później w komentarze kręci się karuzela i k---a nie wiem czy to ja jestem głupi i złapałem zarzutke dobrej jakości czy k---a ludzie są aż tak głupi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krolwsi: zależy gdzie tunelujesz, bo wtedy będzie to widział inny dostawca z docelowego serwera/komputera. Musiałbyś mieć bezpośredni VPN na redtube jeśli o to pytasz xD. Ale jeśli chcesz się ukryć to lepiej używać Proxy, która zmienia twoje IP na np afrykańskie.
  • Odpowiedz