Wpis z mikrobloga

#przegryw #foreveralone #logikarozowychpaskow #psychologia #feels #niebieskiepaski #choroby

A to dopiero 8 lat
Wyobraźcie sobie co będzie w wieku 15-20 lat. #rozowepaski go pięknie docenią. No bo jaka dama by chciała kogoś z problemami?
Facet ma być ogarnięty, czyli bez problemów i zapewniać stałą karuzele emocji.
W wieku 15 lat zacznie się podwyższony prôg cierpienia. Będzie widział jak ludzie w jego wieku się całują i obściskują.
Kiedy będzie dorosłyzaczną mu gadać, że musi nad sobą pracować.
No bo jak wiadomo przegrywy są same, bo nie pracują nad sobą od podstawówki.
A taki normik co się tuli i całuje z Julką? Ooo on to musiał na to zapracować heheh
Pobierz M.....9 - #przegryw #foreveralone #logikarozowychpaskow #psychologia #feels #niebiesk...
źródło: comment_QyDoKS8Vtw2AsixfetnckC17YWaTn3zX.jpg
  • 60
@Mandarlin ale ja napisałam o aspergerze, chorobie ze spektrum autyzmu. Nie znam nikogo, kto ma autyzm, ale masowa popkultura każe mi myśleć, że autyzm to bardzo ciężko choroba. Ludzi z aspergerem znam i nie jest tak źle.
@Muodyhuopiec1919: 8 lat i już myśli samobójcze, ja zacząłem mieć w wieku 13 lat. Rośnie nam nowy mag ciemnosci. Z pewnością do nas dołączy za kilka lat o ile się nie targnie. Moim zdaniem kupowanie książek nic nie pomoże a nawet może zaszkodzic. Będzie żył w iluzji a pierwsze lepsze spotkanie i zderzenie z rzeczywistością będzie mieć już w wieku 12/13 lat. Powiem tak, dla niektórych ludzi jedyna szansą na odcięcie