Wpis z mikrobloga

@StachuChmura: PO było słabym gospodarzem, ale nadal lepszym niż PiS, bo nie majstrowało tak przy gospodarce. Jeśli chodzi o afery, kolesiostwo to jest remis. Jedna i druga partia ma swoje za uszami, jedna i druga pcha "swoich" gdzie się da. Podatki? No na pierwszy rzut oka PO, ale w zasadzie znowu mamy trudną sytuację, bo PiS wprowadziło dziesiątki "opłat", "danin" i innego dziadostwa, byle by się to podatkiem nie nazywało
  • Odpowiedz
Podsumowując. Jedni i drudzy są słabi, ale PO przynajmniej nie gnoiło gospodarki.


@venividi: No to witamy w roku 2019 gdzie PO będzie musiało pomyśleć jak gnoić gospodarkę jeszcze bardziej aby odzyskać wyborców PIS który daje "z własnej kieszeni" a nie zabiera.
  • Odpowiedz
@simsyletlansmisja: kojarzysz taki okres 2007-2015 gdy podnosili podatki i mówili o obniżeniu, ciągłe afery jak np. podsłuchowa, propaganda i manipulacje w mediach (oczywiście mniejsza niż za PiS)

"Państwo polskie istnieje teoretycznie"
  • Odpowiedz
@StachuChmura taak ale za ich rządów chociaż nie było chorej polityki socjalnej, wojenek z sąsiadami, prlowskiej propagandy i mogłem jak biały człowiek zrobić zakupy w niedzielę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie było idealnie, ba sam ich chciałem #!$%@?ć ale alternatywa mnie bardzo zasmuciła...
  • Odpowiedz
Schetyna ma w garści całą opozycję i nie sądzę, żeby chciał swoją pozycję oddać panu Donaldowi.


@DizzyEgg: Schetyna to go jeszcze po stopach będzie całował żeby po powrocie go Tusk nie #!$%@? za zniszczenie partii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@simsyletlansmisja: Przecież on się sprzedał za ciepła posadkę w KE. Tyle ustaw, które po przepchnęło na niekorzyść Polski podczas rządów, np klimatyczna kiedy Polska zmniejszyła zanieczyszczenie atmosfery o 80% i mogła jeszcze sprzedawać za grube miliardy euro "normy" innym krajom, to po podpisało umowę zobowiązującą się do zmniejszenia emisji jeszcze o 80%. Nie mówiąc, że podpisywali wszystko nie patrząc na swoich wyborców, jak relokacja uchodźców i co miesiąc wychodziła na
  • Odpowiedz
@GrochenMochen: Pis zadłuża Polskę na kolejne dziesięciolecia i produkuje nierobów.
PO gówno robiło dla gospodarki bo oni mieli politykę zaciskania pasa i większych podatków, a najgorzej #!$%@? mieli "przedemeryci", którzy gdyby po rządziło to pewnie musi pracować do 69 lub 70 lat. PO się sprzedało UE, za ciepłe posadki #!$%@? wszystkie zakłady, podpisali niekorzystne umowy dla Polski i ogólnie zgadzali się na wszystko co chciała UE czyli Niemcy. To takie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@venividi @GrochenMochen @DonPablito blednie twierdzicie że ja popieram PiS a krytykuję PO. Krytykuje obie opcje polityczne, bo żadna nie zrobiła nic w celu reformy polityki energetycznej. Za kilka/kilkanaście lat nie będzie w Polsce żadnych poważnych inwestycji, bo inwestorom nie będzie sie opłacało z powodu wysokich opłat za energię elektryczną. Cała nasza energetyka opiera się na węglu, Unia Europejska z niego rezygnuję i nakłada opłaty "ekologiczne" bo jest im to
  • Odpowiedz