Wpis z mikrobloga

@virnik: jeśli auto jest z Belgii, a tak wynika z EPER, to w Belgijskim serwisie Alfy może pytać o historię auta, w PL prawie nikt nie serwisuje AR w ASO, więc szukać raczej daremno, ale spróbować zawsze można.
@Ludvigus: @virnik: Ja miałem 159 z Belgii - na AutoDNA bodajże za 30 zł można sprawdzić 2 ostatnie przebiegi zarejestrowane w kraju. Normalny raport za ~40 zł nic u mnie nie wykazał (napraw w ASO, szkód itp.), ale potłuczone do PL przyjechało już po drugim właścicielu (jako 9-letnie), więc nie ma się co dziwić. Ja bym sam przebieg sprawdził na Twoim miejscu, chyba że to GT do PL przyjechało dawno
@virnik: Zobacz na historie InfoCar... wcześniej numer rejestracyjny: SH 9262A o, i cyk ogłoszenie stare tutaj
Auto do PL trafiło 09/2018 z DE gdzie zostało zarejestrowane przez sprzedawcę z ogłoszenia do którego dałem link. Sprzedało się w październiku na obecne tablice. A obecny właściciel sprzedał komisowi w maju tego roku.

Tym samym AutoDNA mówi że ma u siebie 25 zdjęć pojazdu - zakładam że obecne ogłoszenie, poprzednie z otomoto (watermark na