Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 152
@Choir: chciałbym mieć tyle odwagi co Ty, ja jakoś nie potrafiłbym się wyprowadzić z Polski, chcę tu mieszkać, głosuję zawsze na coś poza PIS/PO ale i tak ludzie w nich brną. Jak ma być dobrze w tym kraju, przecież jeszcze młodsi ludzie którzy powinni się interesować tym co będzie mają wybory w dupie. To przykry poniedzialek i to nie dlatego, że ktoś wygrał a ktoś przegrał tylko dlatego, że ludzie
  • Odpowiedz
@Choir moim zdaniem osoby mieszkające np. na stałe w Stanach nie powinny mieć prawa głosu. Jakie oni mają pojęcie o życiu w naszym kraju? Dlaczego oni mają mieć wpływ na to co się w nim dzieje, skoro nie planują tu nigdy wrócić?
  • Odpowiedz
chciałbym mieć tyle odwagi co Ty


@bertexon: albo teraz zbierzesz odwagę żeby #!$%@?ć albo za 20 lat żeby przerzucić sznur przez gałąź ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Lepiej już nie będzie: koniunktura siądzie, z nią budżet, a z nim wszystkie możliwe instytucje. Tu się nie ma co zastanawiać, jest pozamiatane. NAWET gdyby na jesieni jakakolwiek sensowna partia zdobyła parlamentarną większość, sprzątnięcie tylko obecnego burdelu zajmie minimum dekadę.
  • Odpowiedz
@Choir: Niestety już godzę się z myślą, że i mnie to czeka. Kierunek Francja. Szkoda że nie będę mógł być sobą we własnym kraju, ale za 10 lat w Polsce będzie taki Czarnobyl że wtedy będzie bardzo trudno wyjechać.
  • Odpowiedz
@Choir: najlepsza decyzja w zyciu ( ͡ ͜ʖ ͡) a tak wszyscy na wypoku kisneli, ze tylko patologia wyjezdza bo sobie nie potrafia poradzic w Polsce XDDD teraz bedzie pole do poPiSu, koniecznie dajcie znac jak tam idzie survival
  • Odpowiedz
@Choir: też już lata za granicą, w Niemczech, kiedy wyjeżdżaliśmy 4 lata temu, to z myśla „odlozyc i wrocic”, a teraz stawiamy tu dom...
  • Odpowiedz
znowu znajomi sie beda pytac co sie tam #!$%@? i trzeba bedzie sie wstydzic za swoj kraj :D dzien jak co dzien


@belzedup2: 1000 lat historii, a Ty się wstydzisz za Polskę, bo jakieś miernoty wygrały wybory do PE?
  • Odpowiedz
@Halbr: wstydze sie za Polske juz od dawna (ʘʘ) rasistowski katogród, gnojeni nauczyciele i lekarze, brak prawa do aborcji, państwo koscielne, krycie pedofilii, Korwin i publiczne wyrazanie seksistowskich opinii. Cala Europa sie z nas smieje i nikt nie daje #!$%@? o tysiac lat historii. Nie zyjemy w przeszlosci tylko teraz, obudz sie.
  • Odpowiedz
@Choir: po ostatnich wyborach jak PiS miał te 37% to już mnie #!$%@? strzelał. Później kilka lat rozdawnictwa z moim podatków. Teraz od września jestem za granicą, ostatnio rozliczyłem ostatni PIT w Polsce i teraz mam błogi spokój wewnętrzny, że to przynajmniej nie z moim pieniędzy będzie sponsorowana ta patologia.
  • Odpowiedz
Cala Europa sie z nas smieje i nikt nie daje #!$%@? o tysiac lat historii. Nie zyjemy w przeszlosci tylko teraz, obudz sie.


@belzedup2: Masz poważny kompleks wobec zachodu. Martwienie się co Anglik pomyśli xd
  • Odpowiedz