Wpis z mikrobloga

@wilku1984: Nowoczesne, czyli w sumie kto?
Bo chyba nie dziad w muszce i jacyś odstrzeleńcy z antyszczepami rączka w rączkę?
Albo nie ultranowocześni ciepli, którzy chcą narzucić innym swój punkt widzenia?
Tak samo jak nie populiści i sprzedawczyki z tak PO jak i PIS
O czerwonej zarazie pokroju zandberga czy sld nie wspominam
No, to kto tam się został?
  • Odpowiedz
@RafonRafonEssa: Mnie bardziej bawi dzielenie Polaków na "Polaków" i "patologię". I wszystko w imię zasiłku na dzieci. Masz dwoje dzieci? Jesteś w takim razie patologią, elo XD

Pomijam już, że ten obrazek został napisany przez jakiegoś Janusza ekonomii, ale #!$%@? mnie fakt dzielenia ludzi na domniemanych "nas" i "patologię", a potem płacz tego samego obozu, że społeczeństwo jest biegunowo spolaryzowane przeciwko sobie XDDD
  • Odpowiedz
@wilku1984: dalej dalej, więcej pogardy dla ludzi, którzy jakimś cudem (pewnie tylko przez swoje lenistwo i brak umiejetności wyjścia ze strefy komfortu) nie stali się beneficjentami super kapitalizmu i przemian ustrojowych. Wy zasługujecie na 100 lat rządów PiS z takim podejściem. Podziękuj PO i jej przybudówkom za zaniedbanie wielu grup społecznych na przestrzeni lat, zamiast pluć na normalnych ludzi.
  • Odpowiedz
ale dziura i długi to domena pisu chcesz powiedzieć? Pokaż no jak to wyglądało za rządów PO ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@arczer: Wiesz, mnie nie obchodzi co było za czasów PO, skoro PiS obiecywał dobrą zmianę. Miało nie być zadłużenia, miał być obniżony VAT i podwyższona kwota wolna od podatku.
  • Odpowiedz