Wpis z mikrobloga

@ater: Teraz nie szkoda głosu, to tylko PE bez większej władzy. Ważne by wiedzieć, czy głos nie będzie zmarnowany na jesieni. Jeśli przy tej frekwencji zrobią >5% to na jesieni maja mój głos bez strachu
  • Odpowiedz
@ater: Nie, no. Przecież to nierealne, a kto miałby im zawyżać wynik. Tam jest kilka słoików, duża mobilizcacja kupców, cena mniejsza niż 6 zł to będzie klęska i rozpad na jesieni po drugiej klęsce, kiedy nie wejdą na giełdę.
  • Odpowiedz
@ater: raczej jest specjalnie obniżana, pamiętaj że te ceny z bazarku w większości dają albo zwolennicy pistacji albo zwolennicy sałatki, obie strony nie lubią konfitur i nimi gardzą i specjalnie obniżają im ceny
  • Odpowiedz
  • 6
@darek-jg Jeśli Sośnierz TV ci tego nie zrekompensował, to ja nie wiem. Gość jest mistrzem świata. Pokazał, że jeden właściwy człowiek we właściwym miejscu to czasem więcej niż dywizja.
  • Odpowiedz
  • 1
@darek-jg To naprawdę polecam. Bo gość wygląda na kuca metalowca a okazuje się bardzo bystrym obserwatorem. Ma też fajne poczucie humoru i dystans do siebie. Niezły jest jego film "Tam gdzie rosną dyrektywy", ale on naprawdę przez rok prowadził prawdziwą pracę u podstaw, obnażając poziom oderwania od rzeczywistości tej instytucji.
  • Odpowiedz