Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@zemsta_przegrywa: Łódź. Miasto zmienia się. Są robione nowe inwestycje: Łódź Fabryczna, nowe biurowce, mieszkania. Odnawiane kamienice. Powoli zmienia się na lepsze. Wszystkie stereotypy o Łodzi sprawdzały się 15 lat temu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@zemsta_przegrywa: zależy co chcesz w życiu robić, ale z dużych miast Łódź wypada naprawdę w porządku, chociażby z powodu tanich mieszkań, co z tego że w Warszawie zarobisz 2x tyle co w Łodzi skoro mieszkania są 3x droższe. Jeśli nie będziesz mieszkał na jakiś patologicznych osiedlach typu Stare Bałuty czy Stare Polesie to szanse na zarobienie w jape są prawie zerowe. Do tego w ciągu 2-3h możesz dostać się do
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa: Mieszkam w Łodzi z wyboru, Poznań razem z Krakowem są dla mnie chyba najbardziej bezcharakternymi z dużych miast (nie mam nic do nich, ale tak jakoś z niczym poza koziołkami czy wawelem skojarzyć się ich nie da, żadnego konkretnego klimatu czy charakteru :\
W Warszawie bym raczej nie chciał, odrzuca mnie mentalność tego miasta i stawianie go wiecznie ponad innymi.
Gdańsk, Łódź i Wrocław imo najfajniejsze, ewentualnie Katowice ale
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa: Zdecydowanie Poznan. Ładne centrum, zawsze jest gdzie wyskoczyć, Wrocławska, Malta, Stary Browar itp. Patoli mało, nawet na takich jezycach, które kojarzyły się głównie z tym jeszcze jakiś czas temu jest spokojnie. Komunikacja miejska tez na niezłym poziomie, wiec auto nie jest koniecznością (jeżeli pracujesz w mieście, a nie pod miastem).
  • Odpowiedz
  • 2
@zemsta_przegrywa: Łódź. Miasto zmienia się. Są robione nowe inwestycje: Łódź Fabryczna, nowe biurowce, mieszkania. Odnawiane kamienice. Powoli zmienia się na lepsze.


Jak każdy obrońca Łodzi mówisz, że to dobre miasto bo się zmienia. Tylko pozostałe miasta zmieniły się 20 czy 10 lat temu (np. Łódź Fabryczna, a w Krakowie czy Poznaniu nowoczesne dworce stoją już od kilku lat i w przeciwieństwie do Fabrycznej, coś tam się dzieje). Owszem, buduje się
  • Odpowiedz
@ksy3: Tak się kolego składa ze odwiedzam miasta co jakiś czas o których wspominasz. I nie znam drugiego takiego oprócz Warszawy żeby była taka ilość remontów i zmian diametralnych co w Łodzi. Także patrzę obiektywnie i nie masz racji.
  • Odpowiedz