Wpis z mikrobloga

Halko, pytanie takie. Jedną z moich pasji są historyczne zdjęcia psów, historia ras, psów jako gatunku - czy byłby tutaj ktoś zainteresowany subkowaniem, gdybym się tym zajęła? Głównie starsze zdjęcia psów, z zestawieniem z obecnymi przedstawicielami rasy, czasem dłuższe notki na temat historii rasy, XIX-wiecznych brytyjskich wózków zaprzężonych w psy czy też psów w czasach starożytnych. Chciałabym się do tego przyłożyć, więc jeśli nikogo nie będzie to interesować, to bez sensu bym zaczynała ;)
Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę o subka pod #klubmerdajacychogonow <- założony w 1928 roku klub miłośników psów, który miał za zadanie szerzyć właściwe podejście do tych zwierząt i zrzeszający członków niemalże z całego świata ;)
#psy #pokazpsa #zwierzaczki #estetyczneobrazki #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #smiesznypiesek #gruparatowaniapoziomu
spookyscaryskeleton - Halko, pytanie takie. Jedną z moich pasji są historyczne zdjęci...

źródło: comment_RwjDCQcpirbLPKciPNvIs6VjPQIlMrXg.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • 8
@spookyscaryskeleton
Ja z chęcią poczytam. Jak będziesz robiła grafikę, że zdjęciami przedstawiajacymi wygląd rasy kiedyś i teraz, to mam prośbę: jak będziesz miała coś pośredniego to też wrzuć - pomiędzy jednym a drugim zdjęciem.
Fajnie by było zobaczyć jak się ten wygląd zmieniał.
  • Odpowiedz
@spookyscaryskeleton: o cholera na taki tag właśnie czekałem, mam nadzieje ze dostarczysz naprawdę wartościowy content. Mam wobec ciebie wielkie oczekiwania moja droga, mam nadzieje ze nas nie zawiedziesz!

  • Odpowiedz