Wpis z mikrobloga

@TadzioNorek: heh ja słyszałem takie rzeczy oś osób i to w Niemczech gdzie doceniają dobra prace, a Polkom przydałoby się trochę więcej ćwiczeń z przysiadami. Czego w genach nie ma, to trzeba ćwiczeniami nadrobić.
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: @czapayew: wyjmijcie kija z dupy, czy wszystko musi być w czarno białych barwach? Nienawidzę tych durnych mądrości, ale tutaj nie odczytałem tego jako obrazkowe. Jak ludzie do was mówią dzień dobry to też odpowiadacie, że szukają atencji?
No jacy tutaj są smutni ludzie to aż szkoda czytać
  • Odpowiedz
@Jestem_tu_zielony wyglądało by to normalnie i brzmiało jak zwykłe dzień dobry gdyby nie "Mireczki ważny komunikat" chęć podniesienia rangi tego komunikatu słowem "zajebiście" i kazanie "#!$%@?ć" wszystkim którzy mają inne zdanie o tobie
  • Odpowiedz
  • 6
@TadzioNorek a co ci #!$%@? przeszkadza, że ktoś na wykopie próbuje być miły i poprawić chociaż paru osobom humor, ja osobiście się szczerze uśmiechnąłem gdy to przeczytałem. Ale nie lepiej się do tego #!$%@?ć i rozmyślać jak ktoś w ogóle śmie śmieć nad wypisywaniem takich rzeczy na portalu że śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: to te typowe loszki co tylko good vibes only itd i robia takie wpisy bo mysla ze komus tym poprawia humor a tak naprawde robia to tylko po to zeby sobie poprawic humor i myslec ze zrobily cos dobrego a potem cyk do chlopaka i jada z nim i przyjaciolmi nad jezioro czy tam #!$%@? wie gdzie #!$%@? je mac
  • Odpowiedz