Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś się zastanawiał, czy warto wymienić baterię w telefonie to odpowiadam - TAK!. Miałem 85% w swoim 6s, którego użytkuję intensywnie od nowości 2,5 roku. Kupiłem baterię od greencell, wymieniłem w domowym zaciszu i póki co jestem bardzo zadowolony. Telefon dostał drugie życie. Piszę o tym bo wcześniej pytałem o opinie na temat greencell i nikt się nie wypowiedział. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #apple #iphone
  • 10
Kupiłem baterię od greencell


@Cabajo: Czemu sobie to zrobiłeś? Po 3 miechach zaczniesz żałować i pójdziesz grzecznie wymienisz na oryginał, który wcale nie jest taki drogi.

Greencell to typowy chińczyk, kupowałem u nich baterie do laptopów to max 3 miechy i zwrot na gwarancje bo laptop trzymał 15 minut na baterii.
@rskk: mam baterię od nich w laptopie gamingowym od roku i dalej trzyma parametry mimo, ze o nią nie dbam. Nie załapałem się czasowo na wymianę na oryginał apple, a ponad 200zł brzmi jak żart za wymianę baterii. To już wolę dwa razy wymienic samemu chińczyka ¯\_(ツ)_/¯
@Cabajo: też na dniach wymieniałem baterie i właśnie włożyłem green cell. Miałem 87% w SE ale już była tragedia. Ładowanie 3 razy dziennie nawet xD teraz po wymianie wytrzymuje cała dobę bez ładowania, jak dla mnie to sukces przy moim użytkowaniu. Zobaczymy jak będzie za jakiś czas, póki co też jestem zadowolony i wymiana kosztowała 50 zł, czyli kupno samej baterii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)