Wpis z mikrobloga

Szukam samochodu w kwocie 30-40 tysięcy. Odpadają wszelkie kloaczne samochody typu crossover nazywane przez p0laków suvami i plastiki typu Skoda. Wiek samochodu 2006 i młodszy, benzyna lub benzyna+lpg, moc minimum 150km, wyjściowe propozycje to Audi A3 8P i Audi A4 B8, więc tej wielkości samochody, choć Lexus GS też byłby dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°) mirki pomuszcie #motoryzacja #pytanie #gownowpis #samochody #handlarze
  • 36
  • Odpowiedz
odpadają "kloaczne", a chcesz audi XD


@Karbon315: czasem mam wrażenie że audi istnieje tylko po to, by kupujący tę markę mogli poczuć się lepiej niż ci kupujący skodę/vw
  • Odpowiedz
Dwie generacje A4 objeżdżone i podobne roczniki passata/mondeo/octavii obok nie stały pod każdym względem, ale nie przyszedłem się licytować


@WykopekzDonbasu: Octavia to segment niżej. Mondeo to Ford. Zostaje Passat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pangia: Jeździłeś w życiu tylko ze starym Astrą II i Suzuki Lianą, a masz ból dupy, jak typowy wykopek, bo przecież (k)Audi to tylko lepszy passat. Podobnie, jak inne rzeczy te premium są lepiej zrobione, a na poparcie mam swoje doświadczenia, więc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mamy pierwszego eksperta. Idź się pałuj pod Qashqaia albo inne Yeti, a klasyczne i niech będzie nudne stylistycznie samochody zostaw w spokoju.


@WykopekzDonbasu: klasyczne sebkowozy w postaci audi po 5 niemcach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz