Wpis z mikrobloga

@midcoastt: Takie pieniądze to nic, przy tym, co Robert zgarnął z Orlenem. A dziś dostaje 3-4 sekundy na okrążeniu.
XDDDDDDDDDDDDDDD

Orlen zawsze jest na końcu i nikt tego brandingu nie widzi, chyba, że bolid zatrzyma się na środku toru z powodu usterki. W F1 media są skupione na pierwszej piątce.
XDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Chyba idealne podsumowanie jego słów xD


@okradzione: co z tego, że szwagier jeździ w rfactor jak ja w NFS na drifcie biorę wszystkich przy 3pakach na godzinę.
  • Odpowiedz
@midcoastt: Zapomniał tylko dodać, że jak został mistrzem świata w kartingu to miał 23 lata, a Kubica w tym wieku wygrał już GP Kanady w F1 (a 4 miejsce w kartingowych MŚ Kubica zajął kiedy miał 15-16 lat) xD
  • Odpowiedz
@satch_: zresztą Kubica już jako naprawdę bachor lał starszych w kartingu, przynajmniej w Polsce. Ja wiem, że często w różnych sportach talenty czasem szans nie dostają, ale akurat w motorsporcie albo masz gigantyczny talent i szybko idziesz dalej, albo nie dojdziesz na szczyt. W takich grach zespołowych teoretycznie możesz się przebijać latami i awansować, bo faktycznie ktoś cię odrzuci, nie da szansy. W wyścigach jest inaczej, zazwyczaj jak ktoś jest
  • Odpowiedz