Wpis z mikrobloga

@FeyNiX Średnio to do momentu aż przeprosisz i jej wynagrodzisz. Kwiaty kolacja na 100% podziała. Mój niebieski się śmieje ze conajmniej pół godziny proszenia o wybaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@jasmi_n Ani jedno, ogólnie to grubsza sprawa :D

@PannaStonka Trochę odległy etap poza tym się nie odzywa i udaje ze nie widzi a dlatego ze właśnie chodziło o wspólne wyjście (dosłownie tego nie powiedziała ale o to chodziło) no a ja nie miałem wówczas czasu ani rozmawiać ani bardziej pogadać i wyszło że ją zlałem.

Teraz na mój widok to wielce naburmuszona czy jak to się mówi i trochę mi
  • Odpowiedz
@FeyNiX Umarł w butach. Mi by się nie chciało, no ale jak Ci zależy to się staraj, zagaduj, komplementuj, zapraszaj na wyjście, do skutku aż jej przejdzie, teraz piłka po Twojej stronie. Na moje oko to będziesz sporo tych podejść musiał zrobić, bo to foch z rodzaju najgorszych tj obraza majestatu
  • Odpowiedz
  • 0
@Takeshi_Kovacs No dwa dni to w ogóle nie widziałem a czwartego to tak srednio i rozkminialem o co chodzi dopiero :D

@PannaStonka No cóż, za głupotę trzeba płacić, sytuacja wynikła jaka wynikła i wyszło ze ją zlewam.

Swoją droga jak mnie kiedyś jedna zdenerwowała to dwa tygodnie tez jej unikałem xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Takeshi_Kovacs: Aż tak wysoko nie celuje, mój tryb życia i tak mnie wcześniej wykończy a 4 lata temu nie wiele brakowało a już by mnie tutaj nie było także desperacja to ostatnie co mam.

Nie wspominając o idiotkach z ktorymi się spotykałem które mocno zryły mi banie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz