Wpis z mikrobloga

@miejskismog: poprosilem tylko o podanie tych zwyciest lewicy nad konserwatyzmem, co dostalem?
Pelne uwolnienie kupska z dupy polaczone z wyzwiskami.
Ps nie jestem prawakiem, sram na narod i religie, zwlaszcza katolicka ale nie mysl jak to mozliwe bo ci sie procesor przegrzeje.
  • Odpowiedz
poprosilem tylko o podanie tych zwyciest lewicy nad konserwatyzmem, co dostalem?


@Bochun: nie, nie prosiłes o żadne podanie zwycięstw lewicy nad konserwatystami tylko robisz z siebie durnia jak ci piszę, że bolszewicy to tylko jeden z nurtów lewicy, udając że nie umiesz czytac i kłamiąc że napisałem ze ZSRR to nie lewica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
praktycznie cała historia to jest "lista zwycięstw lewicy nad konserwatystami",
  • Odpowiedz
@Bochun: to co dzisiaj wyznaje 99% prawicy 200 lat temu zostałoby uznane za lewicowe poglądy - jak do ciebie dotrze ten fakt, nie bedziesz zadawac głupich pytań o listę zwycięstw lewicy nad konserwatystami ;) a za kolejnych 200 lat to co dzisiaj jest lewicą bedzie uważane za prawice, a tego co dziś jest prawića już w ogóle nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gansevudei hahaha, pustaku drogi, po prostu weszłaś w związek z człowiekiem na twoim poziomie, a teraz określasz go mianem "debila". Wejście w związek to decyzja, którą się podejmuje po choćby minimalnej weryfikacji, czy druga strona ma coś pod kopułą. Skoro nie dałaś rady zidentyfikować "debila", to do bystrych się nie zaliczasz, a twoja reakcja tylko to potwierdza.
  • Odpowiedz
@gansevudei: To naprawdę działa, byłem nackiem i przegrywem pół gimnazjum i całą szkołę średnią, na początku studiów uznałem że nacjonalizm to gówno i zostałem anarchistą, a od jakiegoś czasu jestem w związku z anarchistką ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym lewicowe dziewczyny są naprawdę ładniejsze od prawackich karyn i to przyznawałem jeszcze jako nacjozjeb ʕʔ
  • Odpowiedz
Jesli jeden ruch lewicowy byl zly a reszta moze byc dobra to czemu z automatu odrzucasz caly konserwatyzm, skoro kilka z jego mysli moze dobra?


@Bochun: ja niczego nie odrzucałem na początku tylko sie ciebie zapytalem na jakiej podstawie konserwatyści przyjmują co mają konserwować, na co do teraz mi nie odpowiedziałeś, ale z twojejodpowiedzi wynikało że za konserwatystów uznajesz tylko zwolenników feudalneje monarchii, odrzucających naród, wolny handel itd,

Czyli obalenie monarchii to jest to zwyciestwo tak?

no przeciez nie klęska ( ͡
  • Odpowiedz
@Bochun: no to przeciez o to mi chodzi, dlatego napisałem że lewica ostatecznie zawsze wygrywa a konserwatysci zawsze przegrywają, bo następuje postep. To jest tylko kwestia tego, kiedy to nastapi. żeby z dystansu popatrzeć na postęp i historię, a nie na to kto w jednych wyborach w kraju x nazywa sie prawica a kto lewicą
  • Odpowiedz
@gansevudei: oczywiście dla debili prawicowiec/konserwa to faszysta, wielbiciel pana z wąsem, skrajny katol i w ogóle homofob, rasista itp.itd

Co wy macie w głowach?

To tak samo jakbym powiedział, że każdy kto ma poglądy lewicowe to komunista, no ja #!$%@?ę.....

Tragedia....¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@gansevudei: jeszcze sie wtrace w innym temacie

jaki sposob konkretnie stygmatyzuje przegrywow?

Czesc twoich wpisow w okol tego sie obraca. I nie zaprzeczaj. Kiedys napisalas temat gdzie zrobilas jakiemus typowi zdjecia na ulicy i obrazalas go od przegrywow bo byl brzydki. Ja to pamietam nawet jesli usunelas, moze mam gdzies screena. Nie wnikam czy bait czy nie, przeslanie bylo jasne.
To jak to jest z ta rownoscia? Dla wszystkich czy
  • Odpowiedz
To tak samo jakbym powiedział, że każdy kto ma poglądy lewicowe to komunista, no ja #!$%@?ę.....


@technojezus: no przeciez wypoki tak piszą, jak widza słowo lewica to sie włącza algorytm o zsrr( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz