Wpis z mikrobloga

@gansevudei: Kiedyś byłem lewakiem, przeszło mi po pół roku w Holandii. A twój dawny chłop to jakiś dzban, nigdy przed babami nie udawałem kogoś kim nie jestem, trzeba mieć do siebie elementarny szacunek
  • Odpowiedz
Lewica/postępowcy zawsze ostatecznie wygrywają, to tylko kwestia czasu, poniewaz postęp trwa od zawsze, taka jest natura ludzka


@miejskismog: No tak i trwał w 1917 co życiem przypłaciły dziesiątki milionów ludzi
  • Odpowiedz
4/5 profesorów na uniwersytach ma poglądy lewicowe, idź im powiedz że to z braku wiedzy.


@Kosancz: No nawet Einstein uważany za geniusza optował za najlepszym systemem

Mało kto wie, iż Einstein był znanym piewcą socjalizmu w radzieckiej formie. Spod jego ręki wychodziły takie działa jak "Dlaczego socjalizm?", w której zachwycał się wymiarem społecznym i gospodarczym socjalizmu, nazywając kapitalizm "drapieżną fazą rozwoju człowieka". Oczywiście wygłaszanie takich opinii w czasach makkartyzmu nie
  • Odpowiedz
@ediz4: kolonizację też przypłaciły życiem dzisitaki milionów ludzi, nie żebym usprawiedliwiał jedno albo drugie, tylko piszę że tak to sie dzieje.Historia składa się z takich rzeczy
  • Odpowiedz
Twierdzisz jakoby twój lewicowy postęp to było coś dobrego - często właśnie jest wręcz odwrotnie a przykładów w historii jest cała masa. Pomyśl o tym zanim zaczniesz go propagować.


@ediz4: oczywiście że postęp jest dobry i nie mam zamiaru przestawać go propagować. Każdy postęp jest lewicowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzeba sie tylko uczyc na błędach, np nie robić czegoś takiego jak kolonizacja, albo nie robić
  • Odpowiedz
@ediz4:

Czyli jesteś beton.a Ty dalej klepiesz swoje. Jesteś komunistą?

jesteś analfabetą? chyba napisałem ci wyraźnie co sadzę o ZSRR czy podobnych systemach

Dałem Ci przykład postępu który zamordował najwięcej osób w historii

nie, nie dałeś mi żadnego przykladu postępu, który zamordował najwiecej osób w historii. Podałeś mi przykład państwa które nie było postępowe. Ja ci podałem przykład postępu ktory zamordował najwięcej osób w historii czyli kolonializmu, jakos sie w
  • Odpowiedz
@miejskismog:

nie, nie dałeś mi żadnego przykladu postępu, który zamordował najwiecej osób w historii. Podałeś mi przykład państwa które nie było postępowe....

Nie państwa a systemu geniuszu. Wszędzie gdzie pojawił się komunizm a pojawił się w zasadzie na całym świecie od tej rewolucji przyniósł ludobójstwo. W czasie innego postępu - Rewolucji francuskiej zamordowano 100k osób.

Ja ci podałem przykład postępu ktory zamordował najwięcej osób w historii czyli kolonializmu, jakos sie
  • Odpowiedz
Nie państwa a systemu geniuszu. Wszędzie gdzie pojawił się komunizm a pojawił się w zasadzie na całym świecie od tej rewolucji przyniósł ludobójstwo.

wszystkie te państwa były podobne

W czasie innego postępu -

jakiego innego postępu. Postęp trwa przez cała historię a nie raz na 200 lat we Francji czy Rosji

Rewolucji
  • Odpowiedz