Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanFizyk: bardzo dobry program, najpierw trzeba wywalić szkodników, potem naprawiać

@Duze_piwo: taki sam program mają wszystkie wygrywające partie od 20 lat.
Faktycznie dobry... aby wygrać wybory.
Szkoda tylko, że potem zawsze ten sam syf.
  • Odpowiedz
@Krisskow: Państwo Prawa? Proszę Cię - lanie obywateli na marszach, wyrywanie laptopów dziennikarzom, mianowanie sędziów trybunału na szybko bo kadencja się kończy dalej wymieniać?... Ci sami złodzieje. Byłem chwile w młodzieżówce PO i do tej pory mam sporo znajomych w strukturach PO - co tam się odpierdziela to dramat. Jedynym ratunkiem jest głosowanie na ludzi nowych w polityce - wtedy jest 50% szansy, że kogoś okey się wybierze. Bo albo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Duze_piwo: może za krótko jeszcze w swoim życiu śledzisz scenę polityczną. Wszyscy od dekad odnoszą podatki. Wszyscy komplikują przepisy i zwiększają biurokrację. Wszyscy robią laskę kościołowi i żydom. Wszyscy dają dupy za orzeszki w polityce międzynarodowej. Wszyscy obsadzają stołki pociotkami i szwagrami bez kompetencji. Wszyscy kradną i w piździe mają dobro państwa i obywateli. Itp. Itd.
Różnice są tylko w PR i "brandingu światopoglądowym" aby było wokół czego polaryzować elektorat
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: chcesz wykres z importem węgla z Rosji? albo przypomnieć ci gazoport? może ile km autostrad powstawało a ile teraz powstaje?
nigdy nie głosowałem na PO i pewnie nie zagłosuję, ale ślepy nie jestem. No i nie mam gwoździa w mózgu jak narodowcy XD
  • Odpowiedz
@Duze_piwo Chcesz dane ile ludzie zarabiali 5 lat temu? Jakie były statystyki osób skrajne ubogich? Ile dzieci było niedozwolonych? Ani jedna ani druga partia nie jest dobra, jednak mowienie że po było lepsze jest śmieszne. Już zapomniałes acta!? Tamci to nawet lasy nasze chcieli sprzedać xD
  • Odpowiedz
@szkorbutny: Owszem, były. Całkiem niezłe sądy. A potem przyszedł PiS i wszędzie obsadził partyjnych kolegów.

Jak ktoś tego nei widzi to znak, że jest dosć głupim człowiekiem.
  • Odpowiedz