Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak zasugerowac rozowemupaskowi poznanym na pewnej apce, ze skoro ja mieszkam w miescie X, jedziemy do miasta wojewodzkiego Y, a ona mieszka w miescie obok Y, tak 20 km, zeby wziela polowe kosztow na siebie, jednoczesnie nie tracac szans na tymtyrymtym. Generalnie to taka eskapada, w przypadku gdybym ja calosc pokrywal to by mnie ciut kosztowala bo przejazdy + mieszkanie, no zarcia na miescie jej nie odpuszcze juz ew jak cos to #!$%@?, zrobie jakies spaghetti kupie 2 paczki laysow i tyle bedzie mnie kosztowala (zakladajac ze 2 noce spimy a ja biere airbnb 100 za leb) jakies 600 zl? Plus za te 100 za noc to standard na pewno nie bedzie jakis mega, mimo ze to nie jest ani Warszawa ani Krakow ale znam ceny airbnb i #!$%@? wie czy nie bedzie wiercila dziury w brzuchu ze poskapilem czy w ogole powie ze ona nie jedzie do takiego przybytku. Zaznacze, ze nic ponad znajomosc fwb to nie bedzie, bo nie ma sposobnosci tzn ani ona nie opusci swojego miasta dla mnie, ani ja dla niej. Na takim etapie zycia jestesmy. Oboje to przyznalismy

Niby to nie koniec swiata #!$%@? te 600, pewnie w praniu wyjdzie ciut wiecej i niby nie ma co to przeliczac na Roksany, bo tutaj niewatpliwie bedzie wiecej "zblizen". Najgorsze, ze sama sie nie garnie do tego by wylozyc chociazby czesc, nie wiem, dolozyc sie czy cos, juz nie mowiac o polowce. Mimo bardzo delikatnego schodzenia na te tory. Boje sie, ze jak wypale "e karina to teraz wyskakuj z 2/3/ stowek" to powie ze to #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #seks #tinder #badoo #przegryw #wygryw #stulejacontent #biedacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 17
MikroblogowyWarchlak: Opie, ja kiedyś wydałem w sumie 100 zł za noc w 4 gwiazdkowym hotelu z laską która na własny koszt przyjechała, hotel dzielimy na 2, żarcie na 2, resztę na 2.. Jedynie whisky i cygara już na mój koszt poszły, bo naszło mnie na luksusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Seks był, jeden z najlepszych w życiu a potem nie widzieliśmy się już nigdy więcej..

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: No to słuchaj, u divy za ponad 500stów jeszcze nie byłem. Wydaj raz tutaj a raz tutaj kasę i zobacz czy się opyla jeździć do niej za tyle czy lepiej na miejscu porządną divę bzykać. Ja na razie bym nie wyskakiwał z kosztami. Ten jeden raz ty sfinansuj a później po wszystkim zapytaj się kiedy znowu chce się spotkać, coś tam nagadaj, że zobaczysz, bo z kasą ostatnio krucho, chyba,