Wpis z mikrobloga

co sie wlasnie #!$%@? u mojej dziewczyny pod blokiem :openmouth: siedzimy i ogladamy serial i nagle JEB, huk jakby jakas butla gazowa czy jakis zamach no nie wiem, spięcie poszło takie ze wszystko sie wylaczylo, ciemnosc totalna, wygladam za okno, w budynku obok swiatla normalnie sie pala, patrze troche w lewo a obok na takim ogromnym slupie energetycznym,gdzies na wysokosci 8 piętra cos jakby sie pali, przygladam sie bardziej a tam koles siedzi i sciaga z siebie paląca sie koszulke :openmouth: ja od razu w glowie "o #!$%@? co tu sie dzieje", zoaczylem ze ludzie sie w okolo na dole gromadzą i obserwują go a jakas dziewczyna centralnie pod slupem sie do niego cos drze, szybko za telefon i po straż, koleś sciągnał palaca sie koszulke i zaczał schodzic jak straz przyjechala to byl juz praktycznie spowrotem na dole
no w szoku jestem caly czas, jak on to przezyl to nie wiem, jeszcze ze zdołał zejsc...no nigdy nie bylem swiadkiem takiej sytuacji

juz zszedl, byl tu gdzie zaznaczylem na niebiesko

https://warszawawpigulce.pl/mezczyzna-wszedl-na-slup-wysokiego-napiecia-porazil-go-prad-i-spalil-ubranie/

#warszawa
źródło: comment_m1w5jGZIbcZSqxlcmw52YV7unG7xLiID.jpg
  • 8