Wpis z mikrobloga

Moje małe subiektywne podsumowanie debaty:

1. Jadwiga Wiśniewska - tragedia. Kompletnie nieprzygotowana, nie trzyma się czasu. Przerywa, bełkocze coś pod nosem. Gdy Bosak jej wyjechał z 447 to ta mu zaczęła p-------ć o emisji CO2.

2. Jan Olbrycht - kto to k---a jest? 5 min po debacie nie będzie nikt o nim pamiętał.

3. Śmieszek - maksymalnie sztuczny koleś z reklamy jakiegoś Calgonu czy pasty do zębów. Jak widać wysyłanie swojego kochanka na debatę nie jest jednak dobrym pomysłem.

4. Paweł Kukiz - taki n------y wujek na imprezie rodzinnej, którego każdy z nas zna. Pieprzy głupoty ale robi to żywiołowo a każdego oponenta przekrzyczy. Wyborcom może się to spodobać.

No i tu mam swoich dwóch faworytów:

5. Adrian Zandberg- człowiek z którym się nie zgadzam w 99% ale nie można mu odmówić tego że jest świetnym mówcą i takie debaty to jego żywioł. Właśnie wyciągnął wynik Razem na 3-4%. Może nie przekroczą progu ale Wiosnę to zaboli.

6. Krzysztof Bosak - najbardziej merytoryczny, najlepiej przygotowany, czas wykorzystany co do sekundy. To co ludzie zapamiętają z tej debaty to flaga Polski, znaczek #447 i akcja z wręczeniem jej Wiśniewskiej i jej paniczną reakcje. Własnie zapewnił Konfederacji solidny wynik w wyborach.

#debata #wybory #4konserwy #konfederacja #razem #debata #polityka
L.....e - Moje małe subiektywne podsumowanie debaty:

1. Jadwiga Wiśniewska - trage...

źródło: comment_TNDonMj8WOk9AnDNziWXVWt2OXPmmzQA.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3. Śmieszek - maksymalnie sztuczny koleś z reklamy jakiegoś Calgonu czy pasty do zębów. Jak widać wysyłanie swojego kochanka na debatę nie jest jednak dobrym pomysłem.


@LibertyPrime: Tak bardzo to, gość jest tak sztuczny, jak manekin. Kompletnie nienaturalny, oby mu Zandberg p------ł, jak Millerowi 4 lata temu xD
  • Odpowiedz
2. Jan Olbrycht - kto to k---a jest? 5 min po debacie nie będzie nikt o nim pamiętał.


@LibertyPrime: Ale tekst z gazoportem to majstersztyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4. Paweł Kukiz - taki n------y wujek na imprezie rodzinnej, którego każdy z nas zna. Pieprzy głupoty ale robi to żywiołowo a każdego oponenta przekrzyczy.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Masz racje z tym Kukizem,mnie w ogóle to mega śmieszy kiedy alkoholik-muzyk nagle stał się politykierem i nagle n--------a o energii odnawialnej czy innym węglu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ciekawi mnie czy swoją wypowiedzią o elektrowniach atomowych nie przyciągnie jakiegoś sensownego elektoratu.


@Grewest: Według mnie jeszcze bardzo dobra wypowiedź była o tym, że należy po prostu spróbować się dogadać. Myślę, że tym też przyciągnie sporo osób, które mają już dość walczenia Polaków z UE, UE z Polakami czy Polaków z Polakami
  • Odpowiedz
@LibertyPrime powiem Ci szczerze, że zgadzam się w dużej mierze - ten koleś z konfederacji najlepiej. Może nie do końca moje poglądy, ale jeśli w tym ugrupowaniu jest więcej takich ludzi jak on, to nie godzi się mówić na nich mówić oszołomy xD reszta tak jak napisałeś.
  • Odpowiedz