Wpis z mikrobloga

Cyrus Writer

Z polecenia @mekekeke, jako ciekawostka, wleciał Cyrus Writer. Jest to klon Diora Sauvage.

Zrobiłem dzisiaj porównanie 1:1 z legitnym Diorem i podobieństwo jest po prostu niesamowite...

Różnice: Sauvage przez pierwsze 2 minuty pachnie mocno alkoholowo i hmmm cytrusowo? Później różnice zapachowe praktycznie się zacierają.

Testy na ludziach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Właściciel Diora błędnie wytypował (test na nadgarstkach) Writera jako Sauvage-a, zaznaczając że strzelał. Inny znajomy uznał że to ten sam zapach (4h od aplikacji). Dla mnie pachną praktycznie tak cały czas tak samo.

Trwałość: przy teście nadgarstkowym, Writer pachnie mocniej (6h od aplikacji). Jednak ze względu na warunki pracy test może nie być zbyt miarodajny. Na mnie Writer wyraziście pachnie już 8h.

Projekcja: myślę, że jest to zbyt subiektywny parametr żebym był w stanie go ocenić. Jednak jest bardzo podobna.

Cena: 50 PLN...

Podsumowanie: Różnice pomiędzy zapachami są praktycznie niewyczuwalne dla przeciętnego nosa, za to różnica w cenie jest ogromna. Dior nie jest moim typem zapachu, więc raczej bym go nie kupił, ale w tej cenie jest idealnym uzupełnieniem, i raz na jakiś czas może być dobrą odskocznią. Szczególnie na trening ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do postu Mekekeke

PS. Sprzedający dodał także próbkę Cyrusa Writer Gold (podobno klon Azzaro Wanted wg. jednej ze stron) i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony trwałością, bo kartonik pachnie intensywnie prawie 20 godzin. Na skórze potwierdzone 8h i ciągle wyraźnie wyczuwalny. A cena równie śmieszna jak zwykłego Writera.

#perfumy
24GHzWireless - Cyrus Writer

Z polecenia @mekekeke, jako ciekawostka, wleciał Cyru...

źródło: comment_L0MCsIjES4Lqt0MjyaWXsUVmqjOp2ojB.jpg

Pobierz
  • 37
Jak ktoś może w Niemczech zamówić to w galerii Kaufhoff jest po 12,74€ a do północy jest jeszcze 15% rabatu choć nie wiem czy do tego zapachu też się da rabat wliczyć.
@bobsynek: muszę sprawdzić meila czy też jakiegoś rabatu nie miałem. Zamawiałem z karstadt 2x ambre noir po wpisie doktora to na następny dzień już miałem przesyłkę. Szybcy są ( ͡° ͜ʖ ͡°)