Wpis z mikrobloga

@Zashi najlepsze jakie chyba jest dostępne, jak brałem oneplus 5t to miałem chyba z 10 różnych etui a to sandstone od oneplus i tak było najlepsze dlatego teraz kupiłem takie samo :) Jest taki fajny materiał w dotyku który ciężko porównać do czegokolwiek, znacząco poprawia chwyt telefonu. Tego z zestawu nawet nie wyjmowałem :P
@BooB: Prośbę mam. Gdy założyłem tę gumę, to troszkę przeszkadza ona w dotykaniu zaokrąglownych krawędzi ekranu. Czy mógłbyś na chwilę założyć te gumę i napisać, jak ten kewlar wypada w porównaniu do gumy? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Deku nie ma, jest takie coś za to że jak raz tapniesz w ekran to pojawia się ten ich Always On, ale na stałe się nie da włączyć ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deku: ja bym chciał jakaś alternatywę do braku diody powiadomień, np jak dostanę powiadomienie jakieś to fajnie jakby ono cały czasu się świeciło, sam zegarek to mi nie potrzebny w sumie :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zashi: Mireczku sprawdziłem i faktycznie ta guma to taka #!$%@? w dotyku przy tych krawędziach, dodatkowo jest taki przeskok między nią a folią oryginalna na wyświetlaczu i jest to dość niemiłe w dotyku, zdecydowanie case sandstone miażdży je :)