Wpis z mikrobloga

  • 52
Jedyną sensowną opcją wytłumaczenia zachowania Daenerys w ostatnich odcinkach jest to, że Bran za pomocą p--------j wrony wszedł w nią i przejął kontrolę nad nią dla osiągnięcia własnych korzyści. Tylko szkoda że scenarzyści nie pokazali tego dokładniej, a zostawili nam same wskazówki:
- Bran widział w z perspektywy Dany lot na smoku
- podobnie widział zniszczoną salę tronową
- wiedział dokładnie gdzie był Jon i co zrobili "byłeś tam gdzie trzeba"
- poprzednie wrony jak wiemy z książek mogły przy odpowiednich warunkach wejść w ludzi i nimi sterować
- z książek wiadomo że wrony nie były czymś dobrym
- dziwne miny i uśmieszki Brana po wybraniu go na króla
- poszukiwanie smoka po wszystkim tylko po to aby Daenerys nie została wskrzeszona - było że smoka widziano lecącego na wschód w stronę świątyni, w której kapłanki mogą wskrzesić ludzi
- jego brak reakcji i zainteresowania na całe wydarzenia
- do tego dochodzi to, że Nocny Król chciał go zabić - bo wiedział kim jest i co planuje zrobić.
To jest jedyne w miarę sensowne rozwiązanie - że naprawdę to Bran jest tym złym, który wszystko zaplanował. Tylko DDki oczywiście nie potrafiły tego przekazać.

#got #graotron #gameofthrones
FoxX21 - Jedyną sensowną opcją wytłumaczenia zachowania Daenerys w ostatnich odcinkac...

źródło: comment_1Cl34PeqQjp6RqbjqPJAo2YEyMsCJwmG.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dziekciu: Skąd wiesz, którą scenę uważam za najlepszą z całego serialu(to, że napisałem o scenie kąpieli jako jednej z najlepszych - to pod względem wizualnym dla oka ( ͡ ͜ʖ ͡) wiadomo o co chodzi jak ktoś lubi Emilkę), a pisanie o przytulani uważam za coś normalnego i bardziej kulturalnego w stosunku do kobiety niż pisanie jak niektóre przegrywy czy z pod tagu d------i "ale
  • Odpowiedz
@FoxX21: Nie. Ostatnie dwa sezony miały po prostu c-----y scenariusz. Ja wiem, że to boli. Mnie też. Nie ma żadnej ukrytej teorii, żadnego przesłania, żadnego spisku. Wszystko było takie jak zobaczyliśmy. S---------e. Pogódź się z tym.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Aldarith Śmierć mentora, przyjaciółki, smoka to mogło ją zaboleć i załamać - co widać na początku 5 odcinka, a wtedy była bardziej poddatna na wpływ Brana.
  • Odpowiedz
@resuf: Nie mogę się z tym pogodzić. Bo przez jedną akcję totalnie z d--y, zupełnie niepasującą do niej moja postać, którą kochałem, która była mi bliska przez tyle lat jest porównywana do najgorszych bandytów i oprawców w historii świata. (,)
  • Odpowiedz
@FoxX21 miałem kiedyś taką teorię, że Bran został "opętany" przez Bryndena Riversa czyli poprzednią p------ą srokę w czasie jak zgrywał historię ludzkości sobie do łba. Brynden był bękartem targeryenów więc może chciał tak poukładać wydarzenia żeby móc rządzić będąc w ciele Brana Starka.
  • Odpowiedz
@bbZ1337 Bloodraven przejął ciało Brana, by rządzić Westeros. A jak wiadomo Bloodraven nigdy nie był dobrym człowiekiem. Tak samo mógł mieć wpływ na czyny Daenerys. Zauważ, że Brań wiedział jak wszystko się skończy, wiedział, że Dany spali KL, a mimo wszystko nie pisnął słowa. Nie uratował niewinnych ludzi w KL. Dlaczego? Bo Bloodraven miał taki plan od samego początku. Wizje Brana idealnie pokrywają się z tym co się działo. Cień smoka
  • Odpowiedz