Wpis z mikrobloga

  • 52
Jedyną sensowną opcją wytłumaczenia zachowania Daenerys w ostatnich odcinkach jest to, że Bran za pomocą #!$%@? wrony wszedł w nią i przejął kontrolę nad nią dla osiągnięcia własnych korzyści. Tylko szkoda że scenarzyści nie pokazali tego dokładniej, a zostawili nam same wskazówki:
- Bran widział w z perspektywy Dany lot na smoku
- podobnie widział zniszczoną salę tronową
- wiedział dokładnie gdzie był Jon i co zrobili "byłeś tam gdzie trzeba"
- poprzednie wrony jak wiemy z książek mogły przy odpowiednich warunkach wejść w ludzi i nimi sterować
- z książek wiadomo że wrony nie były czymś dobrym
- dziwne miny i uśmieszki Brana po wybraniu go na króla
- poszukiwanie smoka po wszystkim tylko po to aby Daenerys nie została wskrzeszona - było że smoka widziano lecącego na wschód w stronę świątyni, w której kapłanki mogą wskrzesić ludzi
- jego brak reakcji i zainteresowania na całe wydarzenia
- do tego dochodzi to, że Nocny Król chciał go zabić - bo wiedział kim jest i co planuje zrobić.
To jest jedyne w miarę sensowne rozwiązanie - że naprawdę to Bran jest tym złym, który wszystko zaplanował. Tylko DDki oczywiście nie potrafiły tego przekazać.

#got #graotron #gameofthrones
FoxX21 - Jedyną sensowną opcją wytłumaczenia zachowania Daenerys w ostatnich odcinkac...

źródło: comment_1Cl34PeqQjp6RqbjqPJAo2YEyMsCJwmG.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 40
@FoxX21 XD #!$%@?. Jedynie co złego zrobili z Daenerys to za szybko wszystko skończyli i głupio zaczęli zabijając specjalnie postacie żeby uzasadnić jej "szaleństwo". Sam pomysł był dobry ale realizacja #!$%@?
  • Odpowiedz
@Filippa: nie wcale to co napisałem nie ma sensu "hold the door" jakiś czas temu, później "ring the bell" a jeszcze w przeszłości "burn them all" - poczytaj trochę lore, a zobaczysz, że to co napisałem ma sens, a Bran jakby nie patrzeć nie jest już człowiekiem, tylko jakąś prastarą istotą, która próbuje przejąć władze nad światem
  • Odpowiedz
@Filippa: To nie jest krytyka z Twojej strony tylko czysta zazdrość i nienawiść. Nie podajesz żadnych podkreślam żadnych argumentów na kilka-kilkanaście moich, które są podparte dowodami z książek i serialu i odpisujesz tylko "xD" "#!$%@?" itp. I to co każdy mój wpis.
  • Odpowiedz
@Filippa: Nie wiem, ale zachowujesz się dziwnie, bo w każdym moim wpisie musisz po mnie pojechać, wyśmiać mnie czy moje przemyślenia. No po prostu robi mi się aż smutno jak widzę, że ludzie potrafią się tak wrednie zachowywać w stosunku do innych.
  • Odpowiedz
@FoxX21 masz 30 lat na karku, codziennie wrzucasz zdjęcia Emilii Clarke, płaczesz i dorabiasz filozofię do czegoś czego nie ma. To nie jest normalne
  • Odpowiedz
@Filippa: Wrzucam zdjęcia Emilii, bo mi się podoba i uważam, że jest najpiękniejszą kobietą. To jest normalne i każdy ma swoje obiekty westchnień/pragnień/miłości.
A filozofię dorabiam, bo w końcu rozbudowane wątki i zwroty akcji to była norma w uniwersum GoTa, tylko ostatnie sezony olały tą sprawę. Nawet nie możesz mi przedstawić dowodu, że to co napisałem na temat Brana jest niemożliwe, tylko z góry twierdzisz "tam nic nie ma", taka
  • Odpowiedz
@Filippa niech sobie żyje w tej bańce skoro tak mu łatwiej, nie ma co mu odbierać

a że danka jest bardzo nijaką postacią, może sobie wierzyć w co chce, nawet jeśli nie ma to żadnego sensu
  • Odpowiedz
@FoxX21 raczej fanboyem aktorki XD za najlepszą scenę serialu uznałeś jej nagą scenę, to wszystko tłumaczy XDDD i to pisanie o przytulaniu, to jest zbyt cringe aby to nie było trolowaniem
  • Odpowiedz