Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@nie_dziekuj:

Dla zwolennikow aborcji na zyczenie.


Nikt sobie tu niczego nie życzył, nie wydaje mi się żeby wstawianie zdjęć czy filmów płodów gdziekolwiek było odpowiednie, niczego nie wnosi a widok może być nieodpowiedni dla niektórych osób.

Tak wyglada 15 tygodniowy maly czlowiek.


Płód to jeszcze nie człowiek. Nie ma świadomości.

Raczej nie wyglada na zlepek komorek jak twierdza milosnicy zabijania.


Dokładnie tak wygląda. Wolność wyboru to jedno, moralność to drugie, każda
a zapewnisz mu byt?


@wytrzzeszcz: bezposrednio nie ale wspomagam instytucje sie tym zajmujace.

Płód to jeszcze nie człowiek. Nie ma świadomości.


@fucked_up: a wiesz o tym skad?

Wolność wyboru to jedno, moralność to drugie, każda sytuacja jest specyficzna i nie można generalizować.


@fucked_up: jesli ja wybiore zeby okrasc Twoja piwnice poniewaz mam ku temu wazny powod to nie bedziesz mial nic przeciwko?
Do zwolenników,
Uznaje że są 3 przypadki gdzie aborcja jest ok.
1) matka umrze przez poród
2) dziecko z czynu karalnego
3) dziecko ma wady genetyczne i umrze i tak (np.brak czaszki)

Ale poza tymi przypadkami.

Czy jak uznam że po roku nie mam jak utrzymać dziecka to mogę je zabić? Według niektórych komentarzy, tak.
Czy jak uznaje że gumy lub pigułki to zmniejszenie przyjemności to powinienem móc zabijać? Chyba tak. Odpowiedzialność
@nie_dziekuj: Lol przecież legalna aborcja jest do 12 tygodnia.

Poza tym aborcja tak nie wygląda praktycznie w żadnym cywilizowanym państwie, masz odpowiednie pigułki, które płód rozpuszczają.

Plus, jeżeli chodzi o życie jego vs życie kobiety, to sory, kobieta ma pierwszeństwo :v

PS raz to nie jest aborcja tylko poronienie
PS 2, ten płód jest za duży jak na 15 tydzień. Pewnie to tydzień 20ty lub coś koło tego.
a zapewnisz mu byt?


@wytrzzeszcz: Aha, to jak komuś nie można zapewnić bytu, to trzeba go zabić według ciebie?
Co to w ogóle za rozumowanie?
Przecież są okna życia, do adopcji małych dzieci ustawiają się kolejki, niektórzy rodzice czekają po kilka lat. W czym problem?