Wpis z mikrobloga

@czikita1337: Martin niech książkę kończy, a nie zasłania się kolejnymi sezonami ( ͡° ͜ʖ ͡°) A na poważnie to z chęcią obejrzałbym więcej, ale nie na poziomie 8. Może nawet coś takiego jak zaproponował @Szymon1012 - to ciekawe rozwinięcie, na pewno z potencjałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@masz_fajne_donice: nie napisałem, że miał rządzić, ale na pewno mógł współrządzić z Daenerys, stworzyć nową linię Targeryanów.
Nie był Littlefingerem czy Varysem (chociaż patrząc po ostatnich sezonach to brzmi trochę głupio), ale nadrabiał to męstwem, zawziętością i był dobrym liderem. Dodatkowo wywodził się z dwóch silnych rodzin. Ósmy sezon musiałby jednak skończyć się całkiem inaczej, ale też posiadać kontynuację, tak żeby pokazać pełniejszą historię. Coś w stylu jak zostało już wcześniej
  • Odpowiedz
@iErdo: O to właśnie chodziło, aby napisać zakończenie które byłoby spójne z tym co zdradził Martin. Chciałem ukazać, że wszystkie rozwiązania zaproponowane przez Martina, nie byłyby głupie, gdyby to dobrze podbudować. I jeśli serio Jon w książce wybierze się za mur, to właśnie z podobnego powodu jaki napisałem, bo w serialu to kupy się nie trzyma.
  • Odpowiedz
@Szymon1012: No dokładnie, ale DDkom coś odbiło, nikt sie nie dowie CO, bo zabili kurę znoszącą złote jaja, spokojnie mogliby dobić 7, 8 i przyszły 9 sezon do 10 odcinków, i byłoby o czym kręcić
  • Odpowiedz