Wpis z mikrobloga

Mexicano zwiedza, pozdrawia widzów, rozwija swój kanał robi często streamy i odpowiada na donejty, a co robi ten starosielski szczur wodny? #!$%@? psznie 10 czniedanj z rana, potem 20 objatów, a na koniec 30 kolacji XD No dobra może od czasu do czasu zrobi lajta, gdzie tylko siedzi na dupie i nic się nie odzywa i liczy, że kasa sama przyjdzie. Jakby nie patrzeć Jareczek ''zjada'' szczura pod każdym względem.
#kononowicz #suchodolski #mexicano #patostreamy
źródło: comment_9nkNPWTkooqcUAYvabqUHPzJr3bTNHks.jpg
  • 21
@Gopnik_BLINone: major robi filmy na miarę swoich możliwości. tak na szybko obejrzałem ten filmik mehiko z pałacu branickich bo za bardzo nie mogę teraz obejrzeć to nawet jeżeli jest to taki film na poziomie projektu do szkoły to wyobrażasz sobie, że major jest intelektualnie wstanie pojechać gdzieś, poczytać o tym miejscu, a potem powtórzyć to przed kamerą?
@KrzysztofSuchodolski: Tu już nie chodzi mi o intelektualne blokady Majora, tylko o zwykłą życzliwość i kulturę, ludzie przesyłają paczki, a ten jeszcze potrafi narzekać i mówić jacy to ludzie nie są. Już nawet nie wspomnę o tych porozbijanych kamerach za pieniądze widzów, zero poszanowania przedmiotów. Łatwo przyszło to i łatwo poszło, bo i tak ''widzowie'' dadzą pieniądze na drugą kamerę.
@piSSowiec39: menel i kultura się wykluczają. Nie wiem jak bardzo krótkowzrocznym trzeba być,żeby nie umieć przewiedzieć przyszłości menela z boboli xD zresztą to nie potrwa długo, a menel jest zakładnikiem szkolnej jak oni znikną to zniknie i menel bez kibelka "abstynent" xD
@alfons-metody: ale myślisz że dziękuje ze szczerości czy z wychowania?
Ja myślę że dziękuje bo ma mało widzów i żeby się podlizać udaje lepszego od tych mend na Szkolnej, a prawda jest taka że to taki sam typ człowieka jak oni.
Roszczeniowy, bezrobotny pasożyt, do tego alkoholik który znęca się nad własną matką.