Wpis z mikrobloga

@geszue @Gr3gor
To jeśli bym napisał, że biorę je, proszę podać konto i wysłał bym pieniądze to wszystko byłoby ok, tak?
Napisała to, bo zobaczyła, że trafiła na kogoś, kto chyba bardziej ogarnia temat, niż na zasadzie ooo Grażynka, zobacz, Szamele...mmmm....i to tylko za 75 harnasiów mmmm...biere je ( ͠° °)( ͠° °)
Jak sprzedaję fejka to niech pisze.
Akurta zauważyłem,
@dradziak: Olx to serwis ogłoszeń lokalnych a nie drugie allegro więc przelewając pieniądze sam robisz z siebie idiotę. Napisała ci że fejk a mogła walić ścieme że "nie zna sie" i sam sie baw. Sama cię zbrechtała że liczysz na oryginał za taką cene
@Gr3gor
Co to jest za argument, że liczę za taką cenę na oryginał.
Ile razy już wyrwałem na OLX perfumy za jakieś grosze, albo za darmo.
Jasne, masz rację, że przelewając komuś kasę, nie podpisując umowy kupna-sprzedaży liczysz, że po drugiej stronie jest osoba uczciwa i ja doskonale o tym wiem, ale dla osób które polują na okazję - jak ja, ten argument nie jest absolutnie trafny, odnośnie co mam liczyć za
@dradziak: No i zadałeś typiarze proste pytanie na które ci od razu odpowiedziała, co innego jakby zapierała się że to legit. Uwierz mi że jest wiele osób które mają w #!$%@? czy to oryginał czy replika/kopia/zamiennik...itditp
Tak narzekasz na podróby że najlepiej mordować a pewnie sam #!$%@?łeś za dzieciaka na konsoli z bazaru