Wpis z mikrobloga

Jest tutaj jakiś szalony łobuz co używa dwóch opasek mi band?
Chodzi o to, że mam starego, zoranego trochę mi banda 2 (wiele trudów przeżył, czy to w robocie czy w plenerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i nowiutką mi band 3. Zależy mi na tym, żeby mi band 2 pozostał w użyciu w miejscach, gdzie byłby narażony na uszkodzenia, jak np. praca, a band 3 w każdej innej sytuacji.
Zależy mi głównie na funkcji zliczania kroków.

I teraz tak - wiadomo, że na obydwu opaskach będę miał różne wyniki, ale zadaniem ich sumowania powinna zająć się aplikacja mi fit. Zauważyłem, że na głównym ekranie kroki też ulegają zmianie zależnie od tego która opaska jest połączona, dopiero gdzieś tam głębiej jest odnotowana Łączna ilość kroków w ciągu dnia. Pytanie za 100 punktów - czy aplikacja bierze pod uwagę łączną sumę kroków w ciągu dnia do osiągnięcia celu, czy jedna opaska musiałaby tyle naliczyć, żebym dostał powiadomienie?

#mifit #miband #xiaomi
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ernest_Rozpustnik: Litości, miband 3 kosztuje stówkę. Da się nawet kupić za mniej. Na prawdę warto się tak męczyć? Wymieniać ciągle opaski, synchronizować..? No jak się r------e to trudno- choć i tak nie wiem co musiałoby się stać żeby ją rozwalić, musiałbyś ciężko p-----------ć w coś twardego.
  • Odpowiedz
@Plp_: Chciałbym, żebyś miał świadomość tego, że... C--j mnie obchodzi co zrobiłeś ze swoim bandem 2 i co robisz z trójką. Poznaj moja czarną listę, bejbe

Wracamy do tematu. Jak ktoś się kiedyś bawił w coś takiego niech da znać. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ernest_Rozpustnik: Hej, niestety tylko jedno urzadzenie moze byc aktywne :( Przechodzilem z miband 2 na 3 i na zegarek amazfit. Podczas parowania drugiego sprzetu automatycznie zostanie dezaktywowany poprzedni. Nie bedzie rozparowany, a wiec bedzie mozna sie szybko przelaczac... Takze jezeli przelaczysz w aplikacji za pomoca klawisza "aktywuj", to tylko taka niedogodnosc. A kroki sumuje ze wszystkich urzadzen.
  • Odpowiedz