Wpis z mikrobloga

@bosek: Patrząc przez pryzmat samego serialu to aż go żal (bo zdaje się w książce w kwestii Góry zawalił, bo wyszedł wcześniej z rady wojennej, w serialu wygląda jakby się miał domyśleć co Robb chciał zrobić), już na dzień dobry oberwał, bo nie miał skilla w łucznictwie, jakby to definiowało osobę ¯\_(ツ)_/¯

Szczerze mówiąc miałem nadzieję, że pokażą, iż Edmure dojrzał jako postać przez te lata niewoli, a tutaj zrobili z
@bosek: Wątek pokazujący go i jego cierpienia podczas oblężenia był ekstra. Naprawdę było mi go wtedy szkoda. Myślałem, że przestaną go przedstawiać jako błazna i scenariusz opowie jak dojrzał pod wpływem poniżania go i wojny. Tamta scena dała pod to podwaliny. Ale nieeeeee, D&D musieli rozbawić casualów i wprowadzić go w charakterze klauna na ten pseudo wiec. Pewnie sądzili, że 6 odcinek po bitwie mógł być dla przeciętnej ameby zbyt przytłaczający
@Jan_K: jak zdjęto mu wreszcie kopułę znad głowy (jebnięta matka spadła z rowerka), może lordowie Doliny oraz Littlefinger wreszcie zabrali się za porządne wychowanie młodego lorda, a wysłanie rycerzy na odsiecz Jonowi w Bitwie Bękartów było początkiem rezultatów
@bosek jak sobie przypomnę tą scene to zaczynam chodzić po pokoju żeby żenada się rozeszła. Dodatkowo Północ będzie królestwem a reszta pokornie sie zgadza. Przecież brak logiki w tym odcinku bije na głowe każdy epizod Mody na Sukces