Wpis z mikrobloga

@somskia: dobra xD powiem tak jak ktoś goni za hajsem to tak bedzie.
Bo dobra kosmetyczka czy stylistka ma zatrzęsienie klientów. Ja swoją fryzjerke musze umawiać 2 miesiące przed wizyta.

A tam wyżej ból bupy ze mało zarabiaja dupa cicho.
Paznokcie 70 pln gdzie samemu mozna je sobie zrobic za grosze jak sie UMIE
Produkty - lakiery (wieloktornego uzytku) max 3 dyszki jeden a starczy na wiele wiele klientek.

Henna brwi
Chyba mamy tę samą kuzynkę, z tym, że moja jeszcze dorabiała pokazując cycki w CKM. Na każdym spotkaniu rodzinnym chwaliła się wypłatą rzędu 2k a wujek z dumą mówił, że studia nie są potrzebne do zarabiania P R A W D Z I W Y C H pieniędzy
@somskia: Chodzi o to, że nigdy nie śpi u siebie w łóżku tylko u bolców, bo co chwilę się z kimś pieprzy jak królik. Tak to już jest z tymi kosmetyczkami/fryzjerkami/stylistkami ¯\_(ツ)_/¯
@somskia:

Ja to zrozumiałem tak, że policjant, lekarz i tancerz się w pracy narobią tyle, że padają wieczorem jak kłody i śpią do rana. A stylistka nie wie, co to praca i ma w związku z tym o tej porze jeszcze czas i energię na balety.

Zgadłem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@somskia ten obrazek ląduje randomowo w różnych fanpejdżach. W miejscu "stylistka" wstawiają dowolny zawód, nie wiem, kierowca tira, kasjerka, obsługa klienta
@PaulStanley: No to czekaj, 150 zł za 2h rzęs to jest 75 brutto na godzinę. Po VAT to będzie circa 60 zł netto. Zakładając, że #!$%@? klientów 7h dziennie (8h dzień pracy, trzeba otworzyć, zamknąć, obiad zjeść, posprzątać...) to jest 8400 zeta - od tego odlicz koszt lokalu, dajmy na to 2k, jakieś materiały - oszczędnie licząc 600 zł, zostaje kobicie 5800. Musi zapłacić ZUS - to już tylko 4400 zł.