Wpis z mikrobloga

@Paula_pi: Nie zawsze i to, że się woli z kogoś innego to nie znaczy, że się nie będzie nic robić z drugą.
Bardziej chodzi o to, że z taką osobą by się nie chciało być na stałe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Paula_pi: ostatnio widziałem inną maksymę która według mnie mowi wszystko o facetach i kobietach zarazem
"Kobieta chcę wszystkiego od jednego mężczyzny a mężczyzna jednego od wszystkich kobiet"
@MamutStyle: Jakby panna 10/10 zaczęła klękać do rozporka to na bank byś protestował xD Znam kilku gości którzy tak mówili a jak przychodziło co do czego to ruchali aż miło, część miała później moralniaka co prawda ale w trakcie biologia jest zbyt silna i praktycznie żaden wolny facet nie odmówi. Związek potrafi niektórych powstrzymać, ale też niezbyt wielu.
@Paula_pi: Prawda jest taka, że dla was mężczyźni z zasadami nie są atrakcyjni. Właśnie wolicie takich bawidamków, bo oni łatwo rzucają się w oczy. Ktoś z zasadami i stateczny jest dla was po prosu niezauważalny i odbierany jako nudziarz.
@pharmaz0ne: Niewiadomo.. pierwsza sprawa. A nastepna, to tak lepiej być #!$%@? i ruchać co popadnie. Tfu...

@Ld93: To bym powiedział dziewczyno weź się szanuj, siema. Nie znasz mnie, nie wiesz jakie mam podjeście, ale chęć ruchania przy pierwszym spotkaniu dyskredytuje taka laskę w moich oczach i tyle.