Wpis z mikrobloga

Chłop jest po 30 tce, ma dziecko, rozwiedziony i gra w gry dla dzieci z podstawówki. Powiedział też że Youtube shore 4 będzie blisko niego w Trójmieście.
umysłowo jest idealnym dzbanem dla @Aga_Atencjuszka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jajcasz02: @Fsppl: @AzogPlugawy: @BigBoobs:

Pewnie kolega bardzo jej podziękuje, że już odpalono na niego zapytania, wywiad i cały research xD
Magia jednego zdjęcia, cuda ( ͡
@syberyjski_pazdzioch: on ma dwoje dzieci , Natalia go chyba zostawiła dla innego :(
a teraz pakuje sie w jakis nastepny konski zwiazek z agatencjuszka chyba tylko dla fejmu i zazdrosc Natalii ktora sama powiedziała w poniższym filmiku ze jej ręka jest lepsza niż jej mąż :)
Mial walczyc na Famme 2 chyba z Kastim ale ze mial brak widzów jak i małorozpoznawalny Wojtek Gola go wycofal z walki .
https://www.youtube.com/watch?v=ZhcWnDCtwss
@syberyjski_pazdzioch: ja tam w sumie nie mam nic do Wachy ani jego zony .. samo zycie rożnie bywa i po co to sam upublicznia ! na swoich strimach ze rozszedl się z zona ,a jego zona dalej jest jego moderatorka na jego strimie ....
natomiast do agatenscjuszki Konia atencyjnego juz mam ...zastrzezenia ..lecz uj z nimi niech tam se robia co chca , mam swoje zycie jedynie tu zagladam od czasu