Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Wszystkim :) jak u Was? Przeżyliście poniedziałek? ;) Ja przeżyłam, ale moja troszkę ucierpiała ;) za to wzięłam sobie do serca to, że wolicie oglądać "profesjonalne zdjęcia" no i będę się starała jeszcze bardziej. Przedstawiam babeczki z rabarbarem. Udoskonaliłam przepis i muffiny są dużo lepsze niż wcześniej. Robię też babeczki z truskawkami, borówkami, malinami, cytrynowe no i bananowe. Oczywiście, jeśli macie jakieś widzimisię co do innych owoców to z chęcią się podejmę. Czekoladowe, waniliowe itp. również są w ofercie, ale skupmy się na owocach, póki jest sezon! Jestem niesamowicie szczęśliwa gdy składacie zamówienia a później dostaję od Was wiadomości, że bardzo Wam smakowało. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej. A nie zainteresowanych zapraszam na Instagrama! :) https://instagram.com/blaszka.kurcze (okolice Katowic, Zabrza, Gliwic, Rudy śląskiej- mogę dowieźć :) )

#gotujzwykopem #pieczzwykopem #fotografia #katowice #zabrze #slask #gliwice #rudaslaska
Pobierz zapieponczek - Dzień dobry Wszystkim :) jak u Was? Przeżyliście poniedziałek? ;) Ja p...
źródło: comment_pzWyxjaIyHI4worLCpdWA0JkxDKDQEWe.jpg
  • 10