Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mjeziersky: ja bym chyba nie brał następnego fona od OP. Następny będzie Pixel, chyba, że OP się ogarnie jakoś w OP8 czy coś, ale oni się ogarniają z generacji na generację, prawdaż?( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RzuwBuotny: ja czekam z op6 tak mniej więcej do op10.
I wtedy też będę decydował co się podzieje.
Albo Pixel, albo iPhone (#!$%@? max bym nie chciał) - ale jak leaki są że będzie i face I'd I touchid i będzie np możliwość trzymania paszportu tam no to będzie dojebka.

Tak na prawdę android w sercu ale #!$%@?, drażnią mnie niektóre rzeczy że no przy Apple pay nie trzeba dawać pinu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mjeziersky: Same here bro. U mnie to cena też odgrywa istotną rolę - nie wydam 4 czy 5k na Pixela lub iPhone'a, a nie oszukujmy się, smartfony z generację na generację rosną do kosmicznych cen. Ostatnio rozważałem nawet takiego Pixela 3a XL, ale przejście z flagowca na średniaka? Średnio to widzę. Aż się boje pomyśleć co w przyszłości kupię i też uważam, żeby się wstrzymać i nie gonić króliczka. Żeby OP6
@RzuwBuotny: no dokladnie. ja zamierzam wgrać jakieś custom romy i sie pobawić jak już przestanie dostawać wsparcie.
kumpel kumpla ma op1 i kurde wgrał tam chyba Pie ostatnio i mega działa jak na telefon o takiej specyfikacji, wiec no poczekam az na prawde op6 wyzionie ducha, przynajmniej mam nadzieje ze mnie nie bedzie kusic.

dzisiaj kumpel przyszedl do pracy z tym op7 pro i kurde wzialem do lapy mowie no #!$%@?
@mjeziersky: Wielkość, OP7 Pro już dla mnie byłby za wielki, cenię sobie obsługę jedną ręką, żeby odpisać na sms'a czy coś, a tu 6,67" to kawał kloca. Fakt faktem cienkie ramki, no ale to prawie 7"...

No właśnie Pixel wydaje Ci się wolniejszy, ale jest płynny w uj, mając do czynienia z 2 XL powinieneś to zauważyłeś. OP ma stockowo skrócone animacje, coś na wzór iPhone'a. Pixel będzie tak samo szybki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RzuwBuotny: serio jestem mega ciekawy co to się podzieje za 3 lata. Albo za 5. Foldable narazie w ogóle mnie nie jaraja :d
Chciałbym żeby pixelwatch wyszedł no to wtedy no brainer jak dla mnie ;
@RzuwBuotny: no kurde, notcha praktycznie w rok wywalili a jeszcze rok temu sie z niego mega nabijali jak X wyszedł. teraz niech wsadzą wszystko za ekran, przyśpieszą czytnik id w ekranie i bajka już.
what do we need more? :d

WIEM JEDNO ZE NA PEWNO HUAWEIA NIE KUPIE :D