Wpis z mikrobloga

Ponadto Małgorzata Z. odpowiadać będzie także przed sądem również za to, że tego samego dnia i w czasie tej samej transmisji zniesławiła i znieważyła Jerzego Owsiaka – Prezesa Fundacji „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”


K---a teraz to czego sie nie powie to mogą cie postawić przed sądem xD, zresztą kim jest niby ten owsiak(specjalnie z małej litery) zwykły złodziej i na dodatek kupuje uran od Czeczenów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#patostreamy
#danielmagical
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MirsonPL69: E tam, ja myślę że specjalnie oskarżają już o byle co, aby w końcu wymiar sprawiedliwości załatwił raz na zawsze największego patostreamera. Wcześniej G mogli zrobić, bo nie robił nic niezgodnego z prawem.
  • Odpowiedz
@bodziodestruktor: Nie wiem gdzie widzisz patologię ze strony wymiaru sprawiedliwości. Niech gruby w końcu się nauczy, że w internetach nikt nie jest anonimowy, tym bardziej powinien uważać jak ogląda streamy i oglądają go kilkaset osób. I tak nieźle sobie pobalował przez ten czas.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lukan2460: serio? Skazywać kogoś na wyrok, nawet w zawieszeniu, bo coś powiedział? Popierasz patologię, bo jest Ci na rękę, ciekawe jaki będzie kwik na taka, której nie popierasz
  • Odpowiedz