Wpis z mikrobloga

Kilka pytań gwoli wyjąsnienia:

1. Po co Aryi był ten biały koń pod koniec przedostatniego odcinka?
2. Rozumiem Arya zrezygnowała ze swojej listy, wisienki na torcie w postaci zabicia Cersei po to by... w ostatnim odcinku nie zrobić kompletnie nic i uznać, że pobawi się k---a w Krzysztofa Kolumba?
3. Już pomijając fakt, skąd do k---y wzięła się ta cała armia dothraków, to co się z nimi stało po tym wszystkim? Nieskalani odpłyneli na tę wyspę, a oni? XD
4. Ok, Danka oszalała, powinna zginać za to. Ale Jon? Zabił tyrankę i został zmieciony pod dywan i zesłany gdzieś na północ BYĆ TARCZĄ DLA ŚWIATA LUDZI XD ALE PRZED KIM? XD

Broniłem tego sezonu jak mogłem, ale po prostu czuje jakby mi ktoś napluł w ryj
#got
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@naganiaczherculesa: 1. Gandalf jej pożyczył.
2. Raczej w Magellana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Dothrakowie zostali najwidoczniej w celu nadrobienia ilości mieszkańców Królewskej Przystani XD
4. Przed ewentualnym zaangażowaniem ddków w spinoffy
  • Odpowiedz
@naganiaczherculesa wiem co czujesz... Pierwsza myśl, jak zobaczyłam Arye w KL to "czy naprawdę w poprzednim odcinku Arya odjechała na koniu nie w dal, a w nieszczegolnie oddalone miejsce w tym samym mieście?! ( _)

Co prawda wątek z jej podróżą tam, gdzie jeszcze nikt nie był, mi się podoba, to zakończenie jako jedyne pasuje mi do postaci - lista czysta, nie ma już za czym ganiać po
  • Odpowiedz