Wpis z mikrobloga

Jestem różowa.
Karmienie w miejscach publicznych jest nie na miejscu.

Sramy w kiblach żeby oszczędzić innym widoku, wiec dlaczego wywalanie żylastego cyca z którego kapie na widok publiczny jest okej?

Co innego jak matka próbuje sie chociaż zasłonić.

To dlaczego np. niebiescy nie mogą mieć prawa wytarcia fujarki w miejscu publicznym jak im pociekło.
Albo czemu różowe nie mogą se zmienic tampona poza toaletą?

Niedobrze mi jak ktoś tak odwala w restauracji na przyklad. Ja tu #!$%@? jem (,)

#madki #madka #p0lka #500plus #dzieci
  • 71
  • Odpowiedz
  • 8
@PaulStanley Hurr durr bombelkowi odmowisz, zobaczymy jak będziesz miała dziecko tylko po cesarce powtarzam po cesarce inaczej jesteś #!$%@? nie kobieta a nie czekaj to nie to, no co ty se to myślisz, kto ci szklankę poda na starość...

  • Odpowiedz
@PaulStanley Do wszystkiego potrzebny jest zdrowy rozsądek. Sam mam małe dziecko i wiem, że nie wszystko da się zaplanować. Ostatnio zrobiliśmy sobie z różową dalszy wyjazd i jak mały był glodny to nakarmiła go w samochodzie na parkingu gdzie nikt nie musiał tego oglądać, a potem podgrzalismy butelkę w kawiarni, gdzie był kącik dla matek z dziećmi. Dało się to wszystko ogarnąć bez ostentacyjnego wywalania cycka przy stole w restauracji. A jak
  • Odpowiedz
nie porównuj zmiany tampona do karmienia dziecka. To zupełnie co innego. Ludzie jedzą publicznie, to dziecko też je. Nie widzę nic złego w karmieniu publicznie jak się przesłoni kocykiem czy ręczniczkiem.


@SkrytyZolw: Jestem na nie, bo następny krok to będzie zmienianie pieluch na stolach w knajpie
  • Odpowiedz
@PaulStanley ehh wszystko jest kwestią charakteru. Chyba bardziej obrzydliwi są starzy, owlosieni i otłuszczeni faceci, którzy mają w dupie odczucia innych i paradują w lato bez koszilki, pokazując wszystko, co mają najgorsze. To jest obrzydliwe i nagminne.
Nie wiem, jak bardzo jesteś wyczulona, ale ja chyba raz w życiu widzialam kobietę, która publicznie karmi piersią, a mieszkasz w dużym mieście. Jakbym sama miała takie gowniaka cały czas przy sobie (24/7 hehe) to
  • Odpowiedz
@nie_dziekuj:

zazdrosna o cycki

XD
Oooo panie czy ty wiesz co te cycki matki karmiącej przechodzą?

Ale nie, po prostu uważam że są jakies granice i dla mnie wywalanie cyca wszem i wobec jest po prostu brakiem manier. Jeśli można (a można, bo jest technologia, ułatwienia, albo wystarczy sie ubrać stosownie wiedząc że sie bedzie karmić), to czemu lepiej pokazywać wszystkim jak to bombelek je.

Głupie smarkanie nosa przy stole jest
  • Odpowiedz
@GrumpyStar: no janusze z nagimi bebzolami to jest druga rzecz która też jest brakiem manier.

Jak już wspomniałam (nie pierwszy raz) nie mam nic przeciwko jak kobita sie chociaż z tym jakoś kryje. Znam takie co nie chcą cyckiem paradować przed wszystkimi. Ale jest wiele mamuś jakoś wstydu nie ma.
  • Odpowiedz
@PaulStanley: czyli zazdrosna o to ze ktos mial seks? Naprawde taka glypia zazdrosc do niczego nie prowadzi. Wez sie za siebie, nie ma brzyydkich dziewczyn, sa tylko zaniedbane
Na poczatek polecam sie umyc, ale tak porzadnie, z mydlem.
  • Odpowiedz
@PaulStanley: mam dwójkę dzieci i normalna różowa, która nie wyobraża sobie *wywalić cyca* publicznie. Gdy dziecko trzeba było nakarmić w miejscu publicznym to się szło w ustronne miejsce a gdy nie było możliwości to zawsze miała jakąś chustke albo pieluszek aby się zasłonić i zapewnić sobie minimum intymności.

Kobiety które ostentacyjnie *wywalaja cyca* aby nakarmić brajanka to dla mnie istota bycia *madka*:

'patrzcie! Jestem madka, klekajcie cipeusze! Jestem kims'! '
  • Odpowiedz
@PaulStanley: lol jak mozna karmic z wystawionym cyckiem. Moja zona radzi sobie tak, ze nawet ja siedzac obok niej nie widzę ani kawalka cycka. I nie wyobrazam sobie, żeby szla karmic do kibla.
A z laktatorami to piekna teoria, ale na polroczne dziecko cycek dziala tez uspokajaco i usypiajaco, a nie tylko odzywczo.
  • Odpowiedz