Wpis z mikrobloga

Jestem różowa.
Karmienie w miejscach publicznych jest nie na miejscu.

Sramy w kiblach żeby oszczędzić innym widoku, wiec dlaczego wywalanie żylastego cyca z którego kapie na widok publiczny jest okej?

Co innego jak matka próbuje sie chociaż zasłonić.

To dlaczego np. niebiescy nie mogą mieć prawa wytarcia fujarki w miejscu publicznym jak im pociekło.
Albo czemu różowe nie mogą se zmienic tampona poza toaletą?

Niedobrze mi jak ktoś tak odwala w restauracji na przyklad. Ja tu #!$%@? jem (,)

#madki #madka #p0lka #500plus #dzieci
  • 71
  • Odpowiedz
@BajerOp:

proszę o badania na temat szkodliwości karmienia dzieci butelka mlekiem matki


Służę:

1

2

Takie np. zwiększone ryzyko infekcji górnych dróg oddechowych, nagłego przybierania na wadze i problemów ze zdrowiem zębów to już chyba można uznać za szkodliwe co?

Nie wspominając o tym, ze niektóre matki wkładają mnóstwo wysiłku w karmienie piersią, a przedwczesne podanie butelki może zaburzyć dziecku umiejętność ssania piersi

  • Odpowiedz
Powodzenia dla ludzi, którzy nie odróżniają szczania i srania od karmienia piersią i uważają te czynności za podobne xD Przecież ona nie sra, ani nie szcza temu dziecku do buzi. Ludzie zlitujcie się, bo Wasz egoistyczny poziom wywodów pseudointelektualnych jest poniżej wszelkiej krytyki. Jakby to była suczka karmiąca szczeniaki to byście tak nie ujadali tylko rzygali tęczą, kundle. Tak bardzo nienawidzicie tego, że jesteście ludźmi? Brzydkich inwalidów też zamknięcie, bo wam będą
  • Odpowiedz
Co jest w tym takiego okropnego? Dziecko przy kawałku cycka. Widziałem kilkukrotnie karmiące kobiety i nie zrobiło to na mnie absolutnie żadnego wrażenia.
  • Odpowiedz
@PaulStanley: karmienie butelką może zaburzyć odruch ssania, więc najlepszą metodą karmienia jest tylko karmienie piersią. Nie każdemu się to udaje.

Poza tym nie każde dziecko zwyczajnie chce jeść z butelki.

Nie wyobrażam sobie spędzać pół dnia z laktatorem tylko po to, by jakiś wykopek nie zobaczył ok. 5% mojego ciała.

I serio, nie wiem jak trzeba patrzec, zeby zobaczyc naprawde cala piers, przeciez akurat piers jest zaslonieta glowa dziecka.

A porównywanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Uspavanka: nie sądzę abyś przeczytała całe opracowanie tego. Ja nie mówię, o karmieniu butelką zamiast piersią cały czas, tylko w przypadkach awaryjnych, wtedy nie ma szans na te skutki uboczne które przetłumaczyłas z jednego akapitu.
  • Odpowiedz
@BajerOp: Jak już koleżanka wyżej napisała, dzieci muszą umieć pić z butelki, a jednorazowe picie ich tego nie uczy. Oczywiście, że jednorazowo nic się nie dzieje, tu chodzi o stałe karmienie. Zakładając, że matka jest aktywna to wtedy dużo częściej musiałaby karmić z butelki i wtedy mogą się pojawić problemy. Nie ma natomiast określone jak często musi się to powtarzać do rozwinięcia wady.

Zarys współczesnej ortodoncji - Irena Karłowska
SkrytyZolw - @BajerOp: Jak już koleżanka wyżej napisała, dzieci muszą umieć pić z but...

źródło: comment_sV10BRkk6en3vJOgU6YnG98SNV4Nxcqi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@BajerOp: Prosiłeś o takie badanie to Ci podałam, a nagle wyjeżdzasz mi z

nie sądzę abyś przeczytała całe opracowanie tego


Co za logika?

Skąd wiesz czy nie przeczytałam?
Może się tym interesuję/zajmuję albo po prostu tak mi zależy na najlepszym sposobie karmienia dzieci, wiec się dokształcam.

Widzę, że jesteś nie tylko specjalistą w karmieniu niemowląt, ale i psychologiem oraz jasnowidzem.

Ja nie mówię, o karmieniu butelką zamiast piersią cały czas, tylko
  • Odpowiedz
@skyluker: a co, chcesz mi powiedzieć

hurrrr durrrr jak bedziesz miała swoje to zobaczysz i zmienisz zdanie kwiiiiiiiii


Bo jak tak to już napisałam wyżej że nie fascynuje się obnażaniem w miejscu publicznym i wiele kobiet jakoś umie to rozegrać z gracją. Także wiele kobiet nie umie, stąd ten post.
  • Odpowiedz